ProSadGuru.com

Dendrobium uvela, kaj storiti?

Za vsakogar, ki želijo vedeti, kaj storiti, ko se je posušilo Dendrobium, ustvaril ta članek! Moj otrok, preveč, je pred kratkim dampinški socvetje, zato smo samo boste enakopravno skozi vse faze v obdobju po cvetenju, kot tudi pripravo Dendrobium na najboljši možni način, tako da ni utrpela nato vsako bolezen, ki je ni napadla s paraziti ali pa bi začeli plohet za oči za brez očitnega razloga.

Če Dendrobium nobile od vas, ne v prvem letu, je v hiši kot jaz, potem to ni primerno oskrbo, je opisano, kako lahko najdete informacije, presaditev rastline v drugi lonec - kot skrb je primeren le za prvo cvetenja Dendrobium enkrat ga prinese v hišo, ne pozabite! Orchid morali umirijo, in to počne postopoma, tako da lahko ob različnih časih ottsvesti, ampak skrbi za v prihodnje, je enaka. Mi smo z vami popolnoma drugačen položaj. Najprej se je posušilo Dendrobium, vendar je bil pripisan ali Dendrobium socvetja padla zaradi bolezni?

V normalnih okoliščinah, ki jih uporabljamo običajno, tudi standardni postopek Care Dendrobium, kot pred vsa leta, se ni nič spremenilo, če pa je bil cvet bolan, morali prilagoditi in ga shranite. Kot veste, od Dendrobium morajo biti bolj natančna kot druge rastline, je zelo občutljivo cvet.

Video: Ločitev v krščanskih domovih. Kaj storiti?




Skoraj takoj po Dendrobium uvela, nova rast začne Pagon, še vedno kličejo pseudobulbami. Medtem ko je bil še v zgodnjih fazah, moramo izvesti gibanje Dendrobium za druge ciljne zmogljivosti, tako da se ne napolni ves prostor prejšnjega. Ampak imamo, da je, ko so malo močnejši, tako da se ne poškodujejo in ubijejo. Približno deset centimetrov v višino bo dovolj za njih, da se začne postopek za presajanje. Z Bulba morajo biti bolj previdni - zdrobljen, odvzeli cvet, tudi če so psevdo.

Kupimo v trgovini nove zmogljivosti, kot vedno ustavil na izbiro na pregleden, ki je ne more skriti pred nami vse spremembe in procese v sestavi korenin in zemlje. Potem pridobiti novo fazo za Dendrobium. Standardna mešanica za orhideje z vsemi potrebnimi sestavinami za lahko kupite skoraj vse zaloge. Put malo zmesi tal na dnu posode, nato prenesemo v novo Dendrobium substrata dosypaya na straneh njo, da obrat na mestu. Ko je končal, preglejte natančno Dendrobium. Če ni poškodb in motenj, morate vlijemo malo v pladenj rezervoarja za kaljenje Dendrobium, nato pa ga pusti pri miru. Vse, kar lahko skrbi, da si, in zdaj je treba počakati, Dendrobium prihaja iz mirovanja po prejšnjem cvetenju, da začnete ga nahrani. Ti je pot pseudobulbami bo razvila bodo razumeli. Čas počitka ni preveč Zalezovanje z namakanjem. To je običajno treba zmanjšati na minimum, sicer bo hudo. Vso srečo ti in jaz! Mi bomo delili rezultate in nadaljnje razvojne faze naše Dendrobium.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com