ProSadGuru.com

Lahko saksiju orhideja razcvet?

Vedno sem finicky orhidejo presaditi s previdnostjo - pričakuje manifestacija njene muhe. Tam je bil občutek, da je naslednji dan je bil, da izgubi vse florets in začeli delati zlo se mi posuši. Po nekaj času uspešnih presaditev, sem vedno delal, pravilno tehniko, potem bo moja orhideja ni več razmajan, in ponižno sprejeli to potrebno stopnjo njenega varstva.

Blooming orhidejo sem presadijo samo takrat, ko je prisotnost teh kazalnikov: njegove korenine lahko gnilobe, nepravilne namakanje, ki se kaže v težavah z zemljo - je postal stisnjen, na primer, so korenine preseglo stene lonca, ali zakoreninjena, da ga (čeprav to sem srečal le v redkih primerih ). Kot si lahko predstavljate, vsaka sprememba v orhidejo substrata ali kršitve njenega razvoja zahtevajo takojšnjo presaditev, zato ni ustavil cvetenja in natančen odgovor, sem, kot poklicni pridelovalca, lahko ti dam - da saksiju orhideje cvetijo v prisotnosti takšnih pogojev, kot je mogoče.

Orchid bi bilo zelo preprosto vzeti iz lonca in prehod na novo. Če se to ne zgodi, tla, na primer, veliko je stopil na nekoga ali korenin, kot nekaj, kar ni tako obnašal, boste morali zmanjšati in odstraniti pot orhidejo. Mimogrede, to je razlog, zakaj se uporablja plastično posodo - je lažje delati. Druga varianta posodi, v kateri se nahaja orhideje - lončeni posodi. To ne more biti žal in prekinil nekaj težkega, in šele nato odstranite orhidejo, da obračuna z ostanki lončenih graha in grud mešanice zemlje.

Če želite trajno odstraniti razpoložljivost zemljišč, ki stiskali med koreninami brez poškodbe same korenine orhidej, ki jih potrebujete, da ga sperite pod tekočo vodo. Tako bo popolnoma naravna zmes tal razredčimo na korenine orhideje, bodo odstranili z vodo in korenine se sprostijo. Suho krpo rahlo lahko posuši korenine orhidej, in dal cvet v časopisu ali bombažno krpo, da vpijejo odvečno vodo.




Nova pot na dno damo prvo plast drenaže. Primerno za odvodnjavanje kupljenih prodniki, gramoz, ali poseben substrat za drenažo. Les lubje se doda na vrhu podlage, odlično sestavino zmesi tal. Obstajajo različne kupljenega substrata mešanice za orhideje, vsi so visoke kakovosti in so kot svoj obrat, tako da lahko varno uporaba predlaganih možnosti.

Pack zemlje v posodi, tako da je še vedno svoboden. Do sredine mestu, ko substrat zemlja, kraj orhidejo navpično, nato pa potresemo z robovi substrat ostane, da vidim, če je orhideja hranijo v lonec, če pade.

Če je orhideja zelo razširjena in ima velike cvetoče brsti, potem boste morali uporabiti lesen klin, ki se nahaja poleg rastlinskega stebla, nato pa jo povezati z orhidejo, tako da ni ne. Zatič lahko nato odstrani, takoj ko orhideja umiri, ali levo in ob steblu - ne bo prinesla dodatnih Wraith cvetoče orhideje na novo pot in ne vpliva na njegov razvoj.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com