ProSadGuru.com

Obrezovanje od potonike v jeseni

Video: Obrezovanje dreves hortenzije v jeseni. sadovymir.ru

potonike Obrezovanje v jeseniVedno sem imel vprašanje: Ali je pomembno, leaf pridelek potonike v jeseni? Sem dolgo časa okleval, vendar z uporabo različnih metod priprave potonike za zimo, je prišel do zaključka, - v okviru priprav na zimske potonike, zanemarjanje obrezovanje listi ne morejo pasti. Povedal ti bom, zakaj.

Potonike - priprava na zimo

potonike Obrezovanje v jeseni

Video: Obrezovanje jesenske potonike. Življenje v Češka .Pruning pion jeseni. Življenje na Češkem

Kako izvesti obrezovanje potonike?

  • Pri žaganju potonike, jesensko listje majhno steblo konoplje nad ledvic (3-5 cm).
  • Vsi listi so cut nujno odstraniti iz cvetlični. Mi jih ne moremo pustiti, so lahko vir bolezni in okužbe. Za zavetje potonike in drugih trajnic, je najbolje, da uporabite humus ali šote. Pod takimi zavetje potonike veliko bolje preživijo zimo.
  • Ni potrebe, da bi zapolnili grmovje za potonike debelo plastjo zemlje. Dovolj je enostavno dal plast zastirke. Potonike zelo zgodaj zbudili, otgrebaya pomlad bush zemljišč, lahko poškoduje občutljive belkasto-roza brsti. Poleg tega potonike cvet s plitvo sajenje in če bo zemljišče zlijemo na vrhu več, kot je potrebno, da potonike cvet lahko šibko ali popolnoma odsoten.
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com