ProSadGuru.com

Velikost Delphinium ruski

Velikost Delphinium ruski

Delphinium Letno sem odkril lani, zdaj pa mislim, da se je naselil v mojem vrtu za dolgo časa. Seme sort ruske velikosti izkazala za zelo uspešno pridobitev. Delphinium zadela ne samo s svojo bogato in dolgo cvetenja očarljiv frotirja svetlo roza, črtasto cvetovi z zeleno v središču, ampak tudi zelo lepo izrezljane temno zelene liste. Kot tudi njeno unpretentiousness. Blossoms enako dobro na soncu in v senci.

Video: Ruska Size-Fly (Mix)

Ko je setev v odprtem terenu v maju, vse letne Delphiniums cveti od začetka julija do oktobra. Lahko izzovejo svojih sadik v marcu, sledi ponovno natovarjanje v zemlji in pod pozimi oktobra v odprtem terenu na stalno mesto.

Sem sejal Delphinium konec marca in eno seme v skodelico (sedem kosov), kot je Priporočamo, da sejati semena neposredno na stalno mesto v odprtem terenu (Delphinium ne dopušča kršitve koreninskega sistema). Vsaka skodelica prekrita s prozorno folijo, pričvrstitev elastične. Dva tedna kasneje so šli do pet rastlin. Sredi maja je zrasel delphiniums skrbno zasajene v načinu zemeljske oskrbe. Hitro sta začela rasti in cveti v začetku junija.

Video: Ruska velikost-KNOW

Velikost Delphinium ruski

Predstavljajte si moje presenečenje, ko Delphinium "rdeči" ni bilo rdeče in temno roza črtami s svetlejšo ton. Razvejani grmi do 60 cm v višino, čeprav je v skladu s priporočili, določenimi v vreči, da je mogoče doseči rast 120-centimetrov, vendar pa ni bil cilj. Hotel sem videti za Delphinium nenavadno rdeče barve, kar se ni zgodilo. Toda gojenje letnega ostrožnikov preko sadik dal prej cvetenja za en mesec.

Video: Ruska velikost - Angel dneva

Velikost Delphinium ruski

Z rodovitnosti tal rastline niso zahtevne, je pomembno za dobro drenažo. Delphinium izgleda dobro v sajenje gredic, rabatkah. Razdalja med rastlinami -. Višina rastline 20-40 cm, odvisno od razreda giblje od 25 do 120 cm.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com