ProSadGuru.com

Nagelj hibrid

_gibridnaya_1570b4e6fc8990

Hibridni strok (Dianthus x hybrida) imenuje prvak dišečih rastlin. Slabše zvečer subtilen okus je primerljiva z vonjem dragega francoskega parfuma.

Pred dvema letoma, v marcu, sem posadili semena v posodo, skril film in damo na toplo okensko polico (lahko seješ in v začetku maja v odprtem terenu).

Poganjki so zelo prijateljski, raspikirovat sadike, maja posadili na vrtu (vrtec), na razdalji 10 cm drug od drugega. Sredi jeseni v nekaterih grmovje celo pojavil na nekaterih cvetov.

Nagelj hibridni 2

Rastlina je nezahtevna, ne boji suše in zmrzali, prezimovanje odlično. Spomladi (v začetku maja), jih presaditi na stalno mesto v različnih pogojih: v senci, v senci, na soncu.

Skozi strok zrasel na enak način - hitro začela rasti, in zakustilis cvet v začetku junija.

Nagelj hibridni 3

Moje cvetijo gospodične pred koncem julija. Par grmovja z najlepšo barvo sem ostal na semenih in reza počitka na višini 20 cm. Do sredine septembra strok cveti enkrat, čeprav ni tako bogat, vendar še vedno z veseljem ob koncu minule sezone. Nasvidenje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com