ProSadGuru.com

Dihondra

16784649475730f46d299030.25488530

"Bil sem dobil vrečko semen" Dihondra -. Silver Falls " In ni priporočila. Prompt, kako raste rastlina? "

Dihondra srebro "Silver Falls» (Dichondra argentea "Silver Falls") - eden najboljših dekorativnolistnyh rastline za viseče lonce. To je dobil ime po lepih listov srebrno barvo.

Nezahtevne. Zunaj je dobro uspeva na soncu ali v senci. Cvetovi so majhni, vijolična, pojavljajo od maja do avgusta. Na nezahtevna tal. Ampak to uspeva najbolje v ilovnato in peščeno ilovnata. Najraje tla z nevtralnim pH (pH 7).

Za dvoriščem je primerna kot pokrovnosti tal, na katerih lahko celo hoditi, vendar nežno.

Dihondra

No razmnožujejo s semeni in potaknjenci. Semena so najboljši posejane v pozno pozimi ali zgodaj spomladi. Zaželeno je, da je bila zemlja zmes za gojenje semen blago, z dodatkom ohlapnih velike količine peska. Sadike se pojavijo v dveh tednih.

Dihondra

Gojene rastline lahko posajene v odprti zemlji v aprilu in maju. Ker je dihondra raste zelo hitro, je bolje, da raste kot trajnica. Jeseni naj bi se začel v sobo, in še enkrat spomladi, posajene v odprtem terenu. Prezimovanje mora biti lahka in ohladimo z redko zalivanje.

Dihondru pomlad se lahko enostavno razmnožujejo s potaknjence, vzetih iz zime v sobi rastlin.

Dihondra

Zadnja pomlad, sem bil sposoben kupiti vrečko sort semen dihondry Silver Falls (Silver Fals).

Video: dihondra visi-sestrelitev semena

Za njihovo uporabo sejanje z mešanico vrt zemlje in humusa v tleh za Saintpaulia. Semena so razporejeni na vlažni površini, sbryznula raztopino Alpin, rahlo prekrita z zemljo, enakomerno ga razprševanje cedilo.




Pridelki skril film in dal kalijo v toplem prostoru. V začetku marca (to je bil šesti dan) je zdelo, da vzklijejo. 4 goji sadika presajeni (dve) v velikih C6-litrskih lončkih.

Dihondra

Sredi poletja dihondra je bilo že zelo dekorativna. Tanke prilagodljive razvejane poganjki pretočili dol, dosegla skoraj meter dolžine. Bledo puhasti listi in poganjki odda le mehko svileno srebrno-siva sijaj, ampak tudi svilnata na otip.

Video: DIHONDRA (DICHONDRA) SEM. Convolvulaceae

Dihondra zrasla v odprti sončni legi, trdno ohranja dež, veter in vročino. Včasih se zemlja v vaso-poskusih usahnil, vendar znaki zatiranja rastlin še nisem gledal. Hranjenje drugih rastlin, ne spreglejte in dihondru. To sodi k njej in organskih gnojil, in "Kemira-Lux".

Dihondra

Dihondru zaliti le toplo, ogreva sonce na vodi. V začetku jeseni, ko je malo hladno, posuto z raztopino zirkon rastlin. Kot razumem, dihondra dokaj nezahtevne, se lahko prilagodijo s pogoji, ki bistveno razlikujejo od tistih, v katerih je gojenje doma.

Srebrno-siva zavesa dihondry dobro krasi ograjo, ki ustvarja lepo ozadje za druge rastline. Rastlinski poganjki, ki se dotikajo tal koren enostavno. To pomeni, da se lahko uporablja kot groundcover.

Do konca septembra, dolžina poganjkov rastlin že dosegla 120 cm. Z nastopom hladne noči vaze z dihondroy jo prinesel v hišo. Jaz spray listje rastlin redno, tako da se lažje prenašajo suh zrak.

Dihondra

Dihondra seme tvori malo. Neopazne majhne rože skrite v axils listov, verjetno slabo oprašitev. Zbrati vsaj majhen znesek, ki še vedno oblikovan, v okviru obrata sem podstelil papir, kjer se seme dozori, pade.

Silver dihondra uspešno prestala prvi test v mojem vrtu, dobro prezimijo v prostoru, kar pomeni, da obstaja upanje za njeno dolgoročno "registracija".

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com