ProSadGuru.com

Daylily razstava v Moskvi

Flower kaže so postali običajni v Moskvi. Toda približno eno razstavo, ki poteka vsako leto, rad bi govoril še posebej, ker se nanaša na moje najljubše rože - daylilies.

Vsako leto v klubu "Moskvi cvetličarji» na Novinsky Boulevard, sem priti v praznično vzdušje, ko sem prišel na razstavnih daylilies. Delight preobremenjeni z novimi izdelki.

Organizatorji - zelo simpatični ljudje, če obstajajo vprašanja, sem vedno svetujejo, povej tako sort in kmetijske tehnike, bodo delili zamotanost in tehnike gojenja. Všeč mi je redno povabilo tujih gostov, ki dajejo predavanja. Leto pred tem je prišel lastnik psarne belgijski vrtec, govoril o trendih v izboru, v preteklem letu je bilo gostov iz Anglije, je govoril tudi o gostitelji.

Na splošno je "hrana", ne le za oči, ampak tudi za um. Mimogrede, lahko razstava ne le videti, ampak tudi za nakup svojih najljubših sort.

Video: Razstava "daylilies" V muzeju na njih. Timiryazeva: raznolikost in lepota

Nekaj ​​fotografij iz preteklih razstav:
Razstava Daylilies v Moskvi

Razstava Daylilies v Moskvi

Video: Razstava WCF mačke: mačka ljubitelji Club (Moskva 09-10 april 2016).

Razstava Daylilies v Moskvi

Razstava Daylilies v Moskvi

Video: Jock Sturges presenetilo z zaprtjem razstave v Moskvi

Letos je razstava bydut mestu julija 22-24 in 31. julij - 2. avgust ob Novinsky Boulevard, Gradnja 22. Program obljublja, da bo pokušina jedi iz daylilies.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com