ProSadGuru.com

Spoznaj prijatelje z molodilom

Video: Kako bi s prijatelji animatronics pet nigts na Freddy`s

S to lepo obratu sem prijatelje pred petimi leti. Kolega slišal moje sanje, da bi dobili alpsko slide, kupila kot darilo nekaj primernih rastlin. Preden sem prišel v moje roke, "alpski" za približno teden dni preživel v ženske stranke stanovanju. Sumim, da so morali trpeti v špartanskimi pogojih. V vsakem primeru, Arabis, stonecrop in nekatere razvrstiti kalčkov je le žal pogled. Toda Punačak mlade rozete listov z nasveti burgundy videti zelo obetavno.

Netresk. Zasebni photo.

Video: Kako bi s prijatelji animatronics pet noči na freddy`s (2. del)

Prvi trije člani "alpskega set", ki nima sreče. Ne zadržujte padla na njihovih testih in uvela. Vendar pa mladi brez težav osvojili na kraju samem. Ni čudno, morda, Latinsko ime Semprevivum To pomeni "nesmrtna".

Socket sem posajene v sončnem mestu, in za nekaj časa pozabi na Naselje. Preveč razsutem stanju ponavadi spomladi težav. Poleti, pomlajena počasi odrašča in sprostitev nove liste.

Video: Spoznaj prijatelje z volkovi. Prva serija

Naslednjo pomlad se je pojavil-odrezkov vtičnico. razmnožujejo ta rastlina zelo hitro, poganjki, ki tvorijo rozeto-kroglice. In v začetku tretje poletje je bilo precej dolgo bordo stebla.

cvetenja nekoliko razočaran: bledo rumenimi venčnimi listi posebni prikazi se ne proizvajajo. Kasneje sem pogledal skozi priročnikov, sprehodite na internetu in se naučili, da se lahko odločite sort z vijolično, roza ali belo puhasto cvetje. Na fotografijah, ki jih izgledaš.

Obstajajo sorte s privlačno mlado lila, roza ali beli cvetovi

Vendar pa je rastlina predvsem pomemben za njeno prvotno obliko. Poleg skupne Young strešne kritine, še vedno obstaja pomlajena pautinistoe z belim vzorcem na listih, ki spominja na pajčevina.

Po cvetenju, mati rozeta veliko usahnil, vendar je še vedno veliko mladih rastlin. Kmalu se je pojavilo vprašanje: kje jih pripisujejo? Mislil sem, da lahko zaradi "ekstra" vtičnice obrniti čudovito bordyurchik. Priveski posadili okoli oboda kroga okoli-prtljažnik lila grm je. Na novem mestu jim je všeč, in meja zdaj videti original.




Kaj drugega bi prišli do? Na primer, obrat pomlajena vzdolž proge. In, lahko ustvarite pravi "Pomlajevalna" travnik. Vtičnice morajo biti zasajene dovolj daleč, da rastejo in se ne motijo ​​med seboj. Samo ne bodi leni, da pred pripravo tal - znebiti korenin. Konec koncev, tudi ko se listi so zaprte, med njimi še vedno lahko prebili plevela, ki bo odpravila težko.

Mejni mladih. Zasebni photo.

Nenavadno je, da se lahko, odvisno od lokacije in razsvetljavo zunanjih trgov nekoliko razlikujejo. Sonce in peščena, dobro izsušena tla - idealni pogoji. Samo na tem mestu, sem sajenje mati obrat. Spomladi in zgodaj poleti, so nekateri vtičnice dodeljena Razmetljiv rdečkasto obarvanost. Toda po lila - light senci in zemlja ni preveč suha. Ampak, očitno, s takimi pogoji izstopne pripravljeni tolerirati, ker je videti zdrava in hitro narašča. V tem primeru, barva listov se zdi malo lažja, in so same po sebi niso v tesnem stiku s seboj.

Video: POGOVOR Z IVANGAEM !!! z EeOneGuy

hiša Za mlade, tudi, da je mesto. Glavna stvar - da skrbijo za dobre svetlobe (sicer bo rastlina potegnite v in izgubijo svoje okrogle oblike) in ne pereuvlazhnyat tal. Velika posoda lahko naredite celotno pesem s pomočjo kamenčkov ali školjke. Molodilo bo odličen spremljevalec za aloe ali kaktus.

Velja za enega izmed najbolj nezahtevne vrtnih prebivalcev. V zavetišču za zimo, in ne potrebujejo gnojenje. Nanaša se na sočnice, kar pomeni, rastline z vlago rezerv v sočne liste, tako zalivanje mladi ne bi bilo treba.

Najmlajši med groundcover rastlin. Zasebni photo.

Slavni botanik DG svetu KHessaĭon priporoča ločevanje in sajenja potaknjencev pomlad. Vendar pa sem prenesla na novo lokacijo sredi, in na koncu poletja vtičnico dobro zakoreninjena, jih posadimo v rahlo zemljo. Tukaj je dober nakup za vsako spletno stran, ki ugaja s svojo lepoto in ne povzroča nobenih težav ...

Lahko se vprašamo: kaj je to o planinskih diapozitivov? Odkrito povedano, dokler obstaja le v projektu. Ne želim razmišljati, ampak upam, da bodo vsi enaki pojavi na mestu v naslednjem prazniki. In, seveda, dekoracija alpska hribovja bodo mladi - skala rose.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com