ProSadGuru.com

"Straaaaashno" lepi tulipani

Video: Scary lepa. Moški / ženski. Sprostitev 05/13/2016

"Straaaaashno" je bil, ker je njihova hči je strah)))
tulipan
To je zato, ker se zdi!))) Ampak se je izkazalo, da je tako ...
Babica strašno zaskrbljeni, da je vnukinja odtrgajte vse rože pred cvetenjem. Po vsem, lansko poletje, se ni pustil sam cvet brez njegove pozornosti ... in tekel njegov nos za vsakogar! Včasih sem se odlomijo in seveda ...
pretrgane dahlia
in to ne z glavo)))
ni mimo

in celo umetno nanjo kot vonj)))
in vonj ...
ampak lanska seznanjenost s tulipani)))
s tulipani
Tu sta babica in izkušeni ..., da je zdaj vredna njegova vnukinja malo bolj, včasih pusti eno ... in barve dobro, samo ne živi!
Vse se je začelo, kot je to običajno pri regrat. Njihove gore še vedno pometa sobo, vsak sprehod ona potegne zmečkan šopek v hiši in tiranijo pod slabo malo predogled njihovih izobraževalnih programov)))
regratove lučke
Seveda, sem začel izvajati izobraževalni program o pridelku))) razložili, kako rože rastejo ...
zalivanje rož
In sem upal, da je s prihodom dodatka Začela bom razložiti, zakaj rastejo in kako jih uživajo, ne da bi jih rešuje ...
cvetoče tulipane
vendar ni potrebno))) tulipani so vzcvetelo in hči ne približati bližje kot meter. Če ste jo potiska bližje, ona pritisne ruchenki, kot da bi se bali priti spali))) ali z drugimi besedami, se je bala od njih! tukaj in pojdite poskusite razumeti, kaj se dogaja v tej glavici, in zakaj je tako)))
boji tudi stati zraven njega)))
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com