ProSadGuru.com

Naivni čar marjetice

Če vprašate, kaj točno mi je všeč marjetice, verjetno, je odgovor ne bo težko najti. In vendar je v njih nekaj, kar se dotakne duše, privlačna. Morda je to ljubezen: če ne gre za nekaj, in iz neznanega razloga, ampak samo zato, ker :) In sem zasajene gosto in veliki cvetovi sorte dvojno, vendar še vedno navaden bela in roza marjetice se mi zdi najbolj privlačna.

bele marjetice

Gojiti daisy običajno kot dvoletnih rastlin. Ko je zrasla iz semena v prvem letu so lepo rozeto listov, kratke in kompaktne. Grma je bistveno in cveti raste obilno v drugem letu.
Če obledele socvetja ne izbriše (in z obsežnimi zasaditev te operacije je zelo zamudno, saj marjetice cvetijo neprekinjeno preprogo), ki jih zagotavljajo self-sejanje. Vendar, visokokakovostne rastline hkrati izgubijo svoje znake, spreminja v najbolj pogosti.

Red daisy

Video: kamilice, kaktus, marjetice / Ruski filmi

Ampak cvetenja travnik z marjeticami res impresivno! In, če kosite, ko rastline vihra in izgubijo svojo privlačnost, postanejo neurejeni, so super, da spet raste in lahko celo ponovno cveti!
Daisy lahko sejejo neposredno v zemljo, in sredi poletja (junij-julij), in posajene, sajenje sadik v jeseni v gredicami. Semena kalijo v luči, tako da jih ne pokopati, dovolj le rahlo priporoshit tal in pritisnil (roll on) tako, da se tesno prilega na tla. In deliti grmovje in rastline lahko presadijo v vsakem trenutku, tudi cvetenje.

roza daisy




Odkrito povedano, marjetice razmnožujejo z delitvijo grm nisem bil preveč zadovoljen: še mlad, je zrasla iz vtičnice semen videti veliko bolj privlačna, po mojem mnenju. Toda, če želite, da hitro dobili veliko cvetočih rastlin, se lahko zatečejo k tej metodi. Če ločene z grmovjem in dobro zaliti za prvič pritenit, tako da ne bo premagal navzdol svetlo sonce, so ne le hitro ukoreninijo, ampak tudi še naprej cveti!
Na splošno, vlage kot marjetice. Menijo tudi v ribnikih, dobro raste na ilovnatih tleh, ampak na pesku zahteva redno zalivanje. Vendar pa marjetice za nego na to, morda, konec: je zelo nezahtevne rože.
Imam veliko čudovitih let, so odraščali na bregovih majhen ribnik, obdanih z stonecrops

Daisy med stonecrops

Če je dovolj vlage, marjetice dobro uspevajo na soncu, ampak tudi v senci se počutim slabše. Morda sonce se le cvet stebla krajši, in senčnih območjih - višji - tukaj, morda, in vse razlike.
V pogojih Povprečna trakov marjetice cvetijo maja - junija in včasih prijeten in jesenskem cvetenju. In uporaba v gredice lahko zelo raznolika. To sajenje v lončke, plantaž (vključno s terasami in balkoni) in robljenje trate in robnikov ob tirih, in veliko drugih možnosti. Na primer, majhen travnik marjetic v ospredju v cvet postelja Penumbra

Daisies spomladi sestavkih

Video: Charming kamilice

Daisy čudovita mešanica s čebulo: Muscari, hijacinte, tulipani, narcise. Lahko jim zapolni prazen prostor v obsežnih gredice, uporabljajo kot pritlehna rastline: raste, marjetice tvorijo neprekinjeno mat, ki izgleda super tudi brez cvetov. Vendar pa v tem primeru, morate razumeti, da ste verjetno, da bi dobili še eno travo: s to metodo sajenja poveča verjetnost self-sejanje. Ampak jaz, na primer, kot "plevel", kot))
In ste sajenje marjetice?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com