ProSadGuru.com

Zima - vprašanja časa, pomlad - čas za odgovor

Video: Odgovori na vaša vprašanja. presadkom vijolice

V začetku decembra, sem se posvetoval s kolegi vrtnarji, kaj storiti s sadiko v tla lilije žarnic. Potem smo prišli do zaključka, da mraz jim ne bo škodovalo, dokler je sneg, ampak v primeru odtaja bi morali skrbeti za zavetišča.

Ohrovt lilije v pomlad

Z novoletni odjuga smo spet prišli, in še enkrat v januarju zmrzali hit. Za njimi je sledil nepričakovano zgodaj spomladi - trajnostni segrevanje je začela sredi februarja. Ves ta čas je moj rastyuhi ostala pod snegom, ki je sčasoma spremenila v debelo skorjo (sem šel skozi to v zimskih oblačil, ki ne sodijo!). Storiti ničesar, preprosto strah: zlom ledeno skorjo, lahko poškoduje rostochku, in ne, da bi imela moja skrb, da jih okus ... Na splošno, vse prepustiti usodi ...

Zaradi snežnih lilije rastnimi tukaj kot

Video: Rezultati poletja 2016. odgovore na vsa vaša vprašanja. Periskop spletu




In tu smo sneg prišel popolnoma ... Predstavljajte si, moja čustva, ko sem videl svež eno sredi zelenih gredice! :)) pa pod snegom listi precej (zdaj, na soncu, se postopoma napolnijo z svetlo zeleno popestrili), vendar so bili živi! Sosed, Karma v državo čez vikend, je bil presenečen: "To je tisto, kar imajo tam - solato?" :))

Na splošno velja, še enkrat moje izkušnje lilije rastejo zagotavlja stabilnost azijskih hibridi v naših podnebnih razmerah (vzhodnih, tudi v zavetišče pogosto zamrzne, tako da je zadel svojo najljubšo Stargazer nisem bil čaj v spomladanskem čakati - z gredice, zasajene s svojimi žarnicami sneg v zimskem času dvakrat šla v celoti in moram skriti zaradi obilnega deževja v jeseni ni imel časa ...).

Video: Vprašajte Korshun # 1 / Vaša vprašanja - moje odgovore;)

Ko se je sneg talil, sem odkril na zamrznjenih tleh zrak žarnico lilija Rdeča soba. Posada - vzklila! (Sem govoril o tem tukaj) Zdaj bomo počakati na nadaljnji razvoj: če cvetenje takšnih ekstremnih testov trpijo? Ker bo ohrovt preživela nov val mraza (vreme napovedovalci obljubo, da bo v dnevu ali dveh)? Veselim se ugodnem razvoju razmer in se strinjam, da govorimo o tem, kaj se bo ta zgodba končala.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com