ProSadGuru.com

Zvezdice v travi - hionodoksy

Video: Taare Zameen Par

Videl sem jih po nesreči pred nekaj leti v enem izmed imenikov - in se zaljubil. Po mojem mnenju, stojijo pred teh barv je popolnoma nemogoče. Charming všeč žareče znotraj hionodoks zobnik osvojiti pogled.

Hionodoksa

Seveda, sem naročil žarnice in jih posadili. Presenetljivo, snežno bela hionodoksa Alba je manj finicky od svojih sorodnikov, z naravno modro-modre barve - bolj pogosto obratno. Toda, v pravičnosti, moram reči, da je "izbirčni" - ni čisto prava beseda v zvezi z hionodokse. Raste brez večjih težav, oskrba ne zahteva, da hitro raste, saj je večina melkolukovichnyh. Zadovoljni s senčenjem - Imam pristanek na sončni parceli, in v Penumbra. Kaj je zanimivo, je ta rastlina se razmnožujejo z enakim uspehom in bulbils in semen. Če ne odstranjujte ovenele cvetove in ne hiteti odstraniti posušene liste v letu ali dveh je mogoče najti na spletni strani z majhno grm goščavi, popolnoma posuto z zvezdami cvetja.

Hionodoksa Alba

Nizka (15-20 cm) hionodoksy izgledaš na ozadju zelena pritlehna (dobre partnerje - stonecrops), pod grmovjem, v rockeries in skalnjake, v bližini vode. Bela hionodoksa bližini volnata Stachys (na sliki zgoraj), je zelo nežna sestava. V tem primeru pa je nekoliko pokvari lanskoletno listje)) Letaki hionodoksy za dolgo časa ostane veselo in privlačen videz, tudi potem, ko je kali, in nato neopazno raztopimo v okoliško zelenje, tako da ni težav z odhodom v cvetličnem vrtu je rastlina to ne zagotavlja.

Video: Stas Namin in cvetje Group - zbistriti Asterisk - Moč cvetov (Crocus Hall - v živo) 2013




Hionodoksa v cvetlični

Ker otroci oblikovali veliko, sem tiho vzel svoje sedeže teh neverjetno cvetje v različnih krajih na vrtu. Moje sanje so, da bi dobili roza hionodoksoy (Pink Giant sorte), ampak dokler niso izpolnjeni bulbils v prodaji. Še pred kratkim sem prebral, da hionodoksu lahko kalijo v jeseni doma, v lončkih. Mislim, da bodo morali poskusiti))

Video: BRIGHT, zobnikov, svetijo naprej!

Hionodoksa velikan

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com