ProSadGuru.com

Ograja, srobot in hmelj

so bile kupljene ob istem času.

Rabitz način ograja na voljo v vseh financ. Zaradi svoje pretirane "transparentnost", smo aktivno svetuje uporabo Creepers. Ampak mi segla srobot

, obljubil, da bo cvetela žametno temno vijolične zvezde, boleč ugriz bodičasto ceno, tako da je nakup se je zgodilo v enem izvodu. In zato, ker se zavedamo, da je groba mreža podaljša lepoto ne bomo precej kmalu, z veseljem sprejel iz rok prijatelji brezplačno izkopanih korenin hmelja.

Hop na ograji

Za slednje smo pobarvali popoldne. Poleg tega, da vpija vodo iz tal in težkih kovin, zato je zemljišče ekologija bo skok naprej: Hmelj redni - izredni! Seznam bolezni, ki se zdravi Jerome K.Dzheromu ne začne, če puerperalne povišano telesno temperaturo, kot tudi - celoten sklop bolezni. Odrgnine ulkusov, odrgnine, psoriaze in celo histerija. sadovi teh čarobnih rastlin prišite v blazino obljubil skoraj otrpel spanec.

Video: Ograja iz hmelja. Okoljska))

Moški topel nasmeh odzval na besede "hmelj", še ne zaveda, da je infuzijo rastlin zmanjšuje razdražljivost spolnega strmejšem broma.

Ženske šokirani tudi, da stožci pijača, prežeta v vodni kopeli, spodbuja ... povečanja prsi. sprejmejo le te droge bi morala biti skoraj do konca življenja (zakaj pred odhodom na svetovno najbolj velik velikost?), zato je obrat mora biti vedno pri roki.

Street razpršilnik je skoraj neviden

Od daril ne zavrnejo. O "Strah Grki ki nosijo darila" smo nekako pozabili.

Video: HOP na ograji

Pobot raztegne. Hmelj posadili na poti do stranišča, na vogalu parcele. Clematis - za razsvetljavo lepo mesto blizu prostega prehoda do sosedov. In čakal.

Ni trajalo dolgo, da to storite hmelj.
V prvi sezoni je v razcveta nekaj opraskan vse goste, ki želijo prijaviti na koči, in poskušal zadaviti dve grmovje za Žutikovina, da to žalost ni vedel zunanjosti iste ograje.
V drugem - zlomil kot Tuzik toplejši, strešni material na strehi WC in začel prikrasti na cev za zalivanje hišo, na ulici, ki povezuje razpršilnik z velikim rezervoarjem privarjena na steno.
Na tretji, je padla v pozabo vedno pokrovček in poskušal potegniti zmogljivosti 200-litrski sten, tako da so morali znova poklicati varjenje.

rezervoar za zajem




Če je ta rastlina obravnava histerijo, I - papež. Vsaj.

Znamka in šivala udarec, nisem upal. Hmelj se je zdelo, da mi je živo bitje, ki se razteza svoje zlo malo roke na moje mirno obstoja.

Poskušal sem iskati zaveznike v forumih. Odprli. In sem prebral: "Ko se je pojavilo vprašanje o hedge v naše dvorišče, sosedje nam svetovali, naj navadne hmelja. Sprva se je ta ideja nam ni všeč ... "

Kot ji ni všeč mi je! In do sedaj. Ker sem - veliki zmagovalec morska krhlika, kategorično zavrača, da zapusti ozemlje v podobnem položaju, in ne bi mogla obvladati z banalno trte.

Hop-zmagovalec

Video: Clematis - HOBBY ZA ŽIVLJENJE

In sosedje ... sosedje?! So iz leta v leto organizira to histerijo zaradi dejstva, da je odprtina mreže, hmelj dosegel svoje kumulativne kopeli z vodo za namakanje in vse njene Greener tam. Mogoče pijačo, kot so - ne vem. Lahko dodam le to, da sta ti in imamo mačeto in roundup. Mrtve obkladki.

"Izkazalo se je, - je napisal sanjavo ljudi -., Da ima hmelj in zajedalcev lastnosti" No, lahko zavidajo le črvi, ki lahko naredijo noge mesojedih rastlin.

A navijači hop nadaljeval: "Mi lahko ponudimo recept našega soseda, Insomniac. On je ... "

Razkril tančico skrivnosti: če bi alkohol nastoechku rastlino, imenovano "hmelj", ki le redko tudi najbolj nestabilen sosed, ne bo nočejo pozabiti nekaj praskami in premaknil železa kopel.

Kot je za srobot ... V vročici bitke s svojim agresivnim partnerjem na zeleno zaveso, pogosto pozabi skromnih razpisne rastlin. Nekajkrat smo jo izgubili v visoki travi. Ko poteptati. Dvakrat presaditi. Ampak mu je uspelo. In še razcvetela! In tudi sam cvet, a vijolični žamet zvezde, smo imeli dovolj, da bi razumeli, da denar ni sreča!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com