ProSadGuru.com

Moj škodljivo drevo, vendar neverjetno priljubljen !!

Video: Barboskiny - Barboskiny - 155 serija. BARBOSKINY Reloaded. Risanke za otroke

Mislim, da vsi v hiši je čudež drevo "Money Tree (Crassula)"!
Denar drevo, po Feng Shui, prinaša njegov lastnik stalen dotok denarja, premoženje, finančno neodvisnost in uspeh v poslu. 

denar drevo

Drevo je zelo škodljiva, vendar je neverjetno lepa in samozavestni! Pristop k temu drevesu zahteva poseben, dobro, kot skrbi za njega! Naj vam povem, kako rastejo iz drobnih kalčkov čudežno drevo, ki prinaša srečo v vašem domu!
Morda gre za vraževerje o denarju in sreči, vendar ko verjameš, potem se vse res! 

Dal sem drevo njegovo ime "Vredinka" drevo ne mara, ko ga je preurejena kot eno njegovo mesto otrok), potem pa hitro narašča, in če ga preurediti je Crassula dolgo sit vedno! Jade je bolje, da ne bo kupil, in solza proces je že veliko drevo, s čimer je postopek že impregniran z energijo uspeha in denarja od drevesa odraslih. Takoj sem posajene v velik lonec, dal proces, brez čakanja na korenine, odrezani in takoj posadili, sedel moj postopek za kar nekaj časa ... ni velik, vendar ne gnilobe. Dva meseca kasneje, sem opazil, da je moj "Vredinka" postal daljši in bolj sočna - za leto, se je povečalo na takšnih dimenzij tukaj.! Jade ne ljubi, ko je pogosto zalivati, da voda enkrat na mesec, če boste pogosto zalivati, listi ne bo tako gosto in toga, in so mehke in mlahav. Sem kupil univerzalno tla. 
Vaš drevo sem urejena denar in zakopali v zemljo veliko kovancev, vredno samo za spanje kovanec, kot je "Vredinka" vzeli stran kalčkov))
Pot sem posadila žaba - prijatelj mojega drevesa! Ker je Jade potrebno vsak dan govoriti, tako da vam prinaša bogastvo, vsako jutro smo začeli z dialogom))) 
Torej, ne pozabite, da je za dvig zdravo in produktivno drevo, je potrebno:
- dvigniti iz postopka
- zalivati ​​enkrat na mesec
- Meet z drevesa
- da bi mu darila
Vso srečo pri vzgoji tega čudež drevesa! Toda fotografije: 

les

les

Video: Barboskiny - 101 serija. Ljubljeni brat (nova serija)

kovanci

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com