ProSadGuru.com

Meček v državi

Video: Čiščenje in shranjevanje gladiole

Eden izmed barv, ki nas navdušile s svetlimi cvetovi v državi, so gladiole. 
Gladiole.
Sajenje gladiole preživijo konec aprila, takoj, ko se zemlja segreje malo. Gladiole raste tudi na obdelano zemljo, ampak najboljše od vsega - na svetlo peščene ilovice, z obilo humusa. V tleh gline ne pozabite dodati pesek.
Na parceli gladiole jeseni vlagam humusa, apno in uporabo perekapyvayu.Svezhy gnoj ni potrebno, vsaj iz dveh razlogov: čebulic v tem primeru so shranjeni slabo oblikovane več liste in manj cvetov. Gladiolusnye spring postelje izkopali, zravnal. vrstic gladiole sejanje, 20 cm med vrstami. Pri sajenju v furrow'm tem malo lesa pepela Sajenje preživijo globino 10-15 cm. Žarnice določeno za 10 cm. Napolnjena z zemljo in valjanih navzdol. Otroci zasejano 5 cm. S dober koreninski vlage sistem hitro razvija. Nadalje je skrb, gnojenje, pletje, zalivanje. 
Meček poletni dan.

Takoj, ko gladiole začeli cvetijo, njihova Pomeroy cvetenja, odrezani. V blede cvet stebla odstranimo, da je treba razviti žarnico. V jeseni, septembra, sem kopljemo žarnice.
gomolji
gomolji
gomolji
gomolji

Video: Big vikend. Mi dal stvari v redu. Posajene gladiole, paradižnik in jetra. v državi

Žarnice so razporejene ven, sem se ločiti stare čebulice, korenine skrajšati. Pick up otroke, jih razstavimo - odhodu večja. Gomolji so določeni na plitvih škatel in dal na podstrešju, se posušijo. Gomolji se posušijo na nevarnost prve zmrzali (konec oktobra). Potem polje žarnice za shranjevanje, ki je del države pod podom, skriti, in nekaj pokopan v vedro v globoko luknjo v prostoru. Pomlad izvleči, ogreje in sajenje. Večina strani ven sosedom in prijateljem. Tu so moje gladiole.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com