ProSadGuru.com

Iris v koči

Video: Skrivnostni in protislovna iris cvet. Čudovite fotografije perunike

Cvetje perunike me očara in povzroči vznemirjenje svojo eleganco in aristokratskih oblikah. Njegovo ime je "Iris" Flower je bil v stari Grčiji na ime boginje Iris, ki je kot glasnik bogov spustili na zemljo na mavrico, zato je beseda "Iris" v grščini pomeni mavrica. Ime te rože je Hipokrat. Lepota in eleganca cvet Iris lahko tudi tekmujejo z orhidejo. Perunike v mojem območju zasedajo vreden kraj. 
Perunike.
Perunike svetlobe, ki zahtevajo in dobro uspevajo na soncu. Bojijo se odvečno vlago, zato je najbolje, da se razvija na območjih z nizkim ugledom podtalnice, vendar je zelo zahtevna vlage med cvetenjem.
Perunike.
Načrtovanje perunike je treba zaščititi pred močnimi vetrovi in ​​je odprt za sonce, še posebej v prvi polovici dneva. Dovoljeno samo svetlobo senci v popoldanskih urah. Najboljši tla za perunike so lahke ilovice, vendar pa lahko rastejo v glinenih tleh.
Perunike.

perunike sejanje tehnika ima svoje značilnosti:

Video: Cvetje. Irisy.Vyraschivaem perunike v državi. Krajinsko z rokami

morate kopati luknjo velikosti korenin, v njegovem središču pour pochvu-

oblikovana na kupček, da se korenike, korenine širijo in izpolnite zemley-

zgornji del korenike je treba pustiti na površini zemlje, ki so sončni žarki.
Pod nobenim perunike gnoja in drugih organskih gnojil. Prispevajo k razvoju glivičnih bolezni in hitrega razvoja listov na račun cvetenja.
Perunike.

Video: Kako rastejo lepe šarenic v državi




Na vrtu perunike uspešno zapolniti premor po cvetenju, tulipani in narcise, da cvetijo in potonike, lilije in Phlox. 
Perunike.

Video: Nadaljevanje mojih primestnih prizorov - bradati perunike cvetijo v moji državi

Z nastopom prve zmrzali listje odrezati polovico, kot je med pristajanjem. Ko vidite rumeno jih pušča o6rezaem. Po cvetenju stebla na dnu, da izbruhne. Pod pozimi, ob nastanku prve zmrzali zaklanjanjem pristajalne sloja 10 cm, je potrebno, da otgre6aem vzmet.
Perunike v državi.

Perunike razveselila mene in vso svojo osupljivo lepoto!
Perunike v državi.

Do konca rastne sezone iris korenike akumulira velike količine hranil. Naslednji vzmet, služi kot shramba, od katerih je rastlina prvič, prejema moč. Aktivacija na zalogi, zato je hitra rast vegetativno del vzmeti olajša oblačenje, ki se izvaja takoj po odjugi. V tem obdobju so perunike so zlasti potrebo po dušika in kalija.
Perunike v državi.
Tukaj je čudež raste v moji poletni koči.
Če niste brezbrižni do tega čudeža, odda svoj glas in napišite komentar.
Hvala, bom vesel, če bo moje delo dobili dostojno oceno. 

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com