ProSadGuru.com

Cvetje za gredice v Penumbra: Brunner širokolistni hadspen smetano

Sem že dolgo želel, da bi cvet posteljo pod širi Pisane rastline Forsythia grm. Do sedaj, je zrasla le gostitelji, ampak mrtve koprive. Slednje pa je ves čas imel vse, medtem ko poskuša raspolztis čez posteljo, da jo ukrotiti.

Brunner širokolistni

Torej, moram rastlin, raje senci, neagresivno, nizka in, seveda, s svetlo obarvane liste. Izbira je padla na Brunner, deloma zaradi nenavadno lepe in bogate barve svojih cvetov. Pod mojim zahtevam povsem približal Brunner širokolistni, in vidim svojo pestro kultivar Hadspen Cream, Nisem mogel upreti in takoj kupil!

Brunner - nezahtevna rastlina, posebno skrb in pozornost ni potrebna. Za svoj pristanek, da izberete mesto v pol-senci, tal raje svetlobo ali srednje gostote, z njimi pa se počuti odlično, pod pogojem, da vlage v izobilju. To je enostavno narediti brez gnojil, če pa želite, da krmo - odgovoriti dolgo cvetenje, bodo listi bolj in bodo večji. Kaj lahko gnojiti? Kompleksni mineralna gnojila, organska snov, humus.

Brunner latifolia (za razliko od antraksa), bo vedno treba zaščititi pred pletje in zagotoviti, da je zemlja vlažna. Po mnenju strokovnjakov, je to nekako dobro zime brez strehe nad glavo, tudi v severnih regijah v državi, vendar se je snežna odeja 10 cm.

V jeseni, ko bo antena del rastline posuši, je treba popolnoma odstraniti škarje ali škarje, počakati, da rezina je suh kraj in, če je sneg še ni, vendar hladno vreme je prispel, zavetišče za spanje Brunner smrekove veje.

Tukaj je pojavil v moji gredici blue-eyed naseljenec, Res mi je všeč, in ti? Malo žalostno, sem prebral, da v mnogih krajih Brunner raste kot plevel, ali je res tako, smo presaditev, da je zelo drago!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com