ProSadGuru.com

Dalije - dekoracija jesenske gredice

Video: dalije v vrtu, dalije sadu.Ukrashenie

Všeč mi je dalije, imajo veliko časa in bogato cvetijo, skrb za njih je preprosta.

Moje dalije
Ampak nikoli ni želel odstraniti nepotrebne aksilarno poganjke (ščepec), želim muči obrat. Čeprav trdijo, da to ni stresno, vendar ne verjamem, za njega. Zato sem se odločil za nizko rastočih sort, in preberite, kaj so pasynkovanie in štipa ne le nepotrebno, ampak celo škodljiva. Res je, moj same po sebi tvorijo lepe kompaktne grmovje in cvetenja, kot že dolgo časa! Prvi cvetovi se običajno pojavijo v začetku avgusta, nato pa cvetijo traja neprekinjeno vse do prve zmrzali, ki se lahko zgodi v novembru in decembru. Na primer, lani pod 0 ° C Temperatura je padla 25-novembra.

Video: Cvetje v vrtu

Moje dalije

Dalije raste na sončni cvet posteljo, v zavetju pred vetrom. Sem v območju rodovitne črne zemlje, tako da, ko sajenje bom dodal pesek (te rože ne marajo stoječe vode pri koreninah) in malo lesa pepela. Nega gre za gnojenje, redno zalivanje in odstranjevanje blede socvetja. Sem poskusil vse zemlje med barvami za mulčenje koli improvizirano materiala - žagovina, pesek, drobljen coquina, celo le kratek narežemo na tanke vejice. Zato je popuščanje potrebno veliko manj pogosto, samo takrat, ko se bo mulčenje pod namakanje razredčimo in zmešamo z zemljo.

Video: Dalije v vrt oblikovanje fotografija z naslovom razredu

Moje dalije

Sem prebral, da dalije kot lesnega pepela, povečuje svetlost barve cvetnih listov in služi kot sredstvo za zaščito pred glivičnimi boleznimi. Da ne bi razvajali svoje hišne ljubljenčke tako koristno in potrebno orodje? Pet. In odgovori mi prosim svoje lepe rože do zmrzali. Ko je nadzemni del umre z mrazom, sem odrezan je, kopati gomolje, jih obravnava s fungicidom in poslati na zimovanje v kleti. Naj počitek do pomladi!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com