ProSadGuru.com

Ideje za posteljo v senci tesnila Salomonovi

Video: cvetličnimi Ideje lepe originalne gredice vrta dekor

Ko je Parcela majhna, zato bi bilo zaželeno, da se rastlinske drevesa in grmičevje in zelenjavni vrt dodeli prostor za barve, je zelo malo prostora. Veliko gredicami s polno senčenje pogosto same, še posebej pod drevesi in grmovjem. To je mogoče enostavno določiti, saj veliko strpnosti senca! Prvo mesto med njimi zaseda gostitelj. In Salomonov pečat?

Salomon je pečat cvetje

Dolgo časa so bile moje senčnih strani postelje skoraj prazna, potem pa sem dobila dve vrsti gostiteljev in zasajenih sončnice. Ampak to ni bilo dovolj! Tako kot karkoli drugega! Naslednji nakup je bil Salomonov pečat. Videl sem jo na prijateljevi v senčnem vrtu in je bil samo navdušen nad njeno lepoto. To je bilo v poznih poletnih rož na kupene, manjka, vendar je vrsta dekorativne svetlo zeleno listje je bilo dovolj, da sem takoj prosil postopek. Vem, da obstaja veliko različnih vrst Solomon pečat (Polygonatum), za katero vrsto pripada, moj, ne bom rekel ravno, ampak gospodinja imenuje jo »lilija Sibirija."

Video: Kaj lahko Pasadena senci Cvetje v vrtu senci

Prvi cvetovi v svoj vrt, sem videl le 1,5 let. Veselje je bilo morje! Taka luštna bele kozarce z zelenim krožnik. Tako kot je dejstvo, da so dobre za rezanje - stojalo za dolgo časa, samo spremeni vodo tako obrezovanje nasvete stebel.
Presenetljivo gonilna sila te rastline - celo v zelo osenčenih območjih raste in dobro reprodukcijo. Salomonov pečat okoli bo vedno malo plevela - jih zatira, in ne marajo plevel raste v senci. Menijo, da Salomonovi pečat agresorja in hitro prime območje okoli sebe. Ne vem, imam pa mirnega sobivanja ob šmarnice - in da, in druga sredstva, se obnašajo spodobno, presaditev potrebno vsakih 2-3 let. V pečat in šmarnice Salomonovem listi enake oblike, temveč različnih velikosti in barv, sosedje odlično senco in med seboj dopolnjujejo. Mislim, da je zemljišče v svojem podjetju tudi vejice, naj ji čipke listi okrasite svoj flowerbed v senci.

Salomonov pečat (Poligon & amp; amp-aacute-tum)

Video: Zanimive ideje za vrtne Prenosni ležišč




Tla na mojem področju je plodna, zato kupenu ne gnojiti. Toda z deževja v poletnih mesecih imamo težave, voda je stalno. V južnih regijah cveti v aprilu, v sredini voznega pasu - v maju. Če imate srečo in pomlad je kul in mokra, lahko pa cvetoče Salomonov pečat občudujemo 7-10 dni dlje kot običajno. Skozi rahljanje tal, imejte v mislih, da so korenine tesnila Salomonovem ne nahaja celinskih in po površini zemlje na globini 2-3 cm.
Še en plus - Salomonov pečat popolnoma zime brez strehe nad glavo.

Polygonatum kingianum

Video: Gredice. 10 skrivnosti gredicami v senci. foto

V zadnjem času, internet našel kupenu s svetlo rdečimi cvetovi in ​​takoj želel in si privoščiti tako! Kdo gojijo takšne hitre svoje cvetove res tako nasičene barve, kot na sliki, ali ne? In čeprav je nekaj vrstic o skrbi za njo, bom zelo hvaležen!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com