ProSadGuru.com

Oxalis - odlična pritlehna!

Video: Oxalis / kislica

Če pogledamo po pošti drugi dan o detelje, ki se lahko uporablja kot pokrovnosti tal, pomislil na njeno očarljivo rastlin, ki uspešno izpolnjuje to vlogo.

cvet Oxalis
To kislica (Oxalis). Seveda, to ne more biti imenovan skromne rože lepe, ampak mi je všeč njihov sladek čar. Zanimivo zgodovino njenega pojavljanja na mene. Shamrock na predvečer novega leta je prinesel darilo Prijatelji v Baltiku. Rekli so, da je "deteljica sreče", bolje bo rasla z mano, več sreče pa prinaša za našo družino. Rastlina je bila zelo majhna, v majhnem lončeni posodi. Spomladi sem ga posadili na posteljo in oksalis tako hitro spremenila v gosto grmovje, ki jih nisem imel časa, da bi opazili!

Video: Vrste tal zajema okrasne jagode, mahovnjaki in subulate Phlox #urozhainye_gryadki

kislica

Cveti dvakrat čez poletje: v pozno spomladi in zgodaj jeseni. V naši regiji Oxalis lossless transferjev zime brez strehe nad glavo. Lahko se goji kot houseplant, I na zahtevo najstarejša hčerka v jeseni izkopali majhen grm in posadili v lonec, da vso zimo pridno skrbijo zanj. Vendar, spomladi, smo ga poslali nazaj v naravo, v korist presaditev trpi neboleč. Upoštevajte, da je nezahtevna rastlina. Raste na mojem soncu, redno zalivati ​​(brez dežja), roke izvlecite redke plevel, da je celotno nego. Ne vem, je res ali ne, da deteljica prinaša srečo, vendar imam dober (zrasla super!), In v naši družini so vsi dobro. Če nimate dovolj sreče, Shamrock rastlin, in je prepričan, da vas rešiti!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com