ProSadGuru.com

Zvončki za 8. marec

Video: Zvončki. Razglednica 8. marca z rokami. Uporaba papirja in bombaža diskov

Od otroštva, zvončki za mene - čudovito cvetje. Ne pozabite, da je film-pravljica "Dvanajst mesecev"? Kot sem hotel biti v gozdu, kjer zvončki po tisoč.

zvonček

Video: 3D ročaj 2. del Draw zvonček za 8. marec

Žal, na našem območju največji grozd dreves je posajenih gozdovi in ​​stara drevesa, ostalo na tleh nekdanjih posestev. Ampak še vedno, nekje so rasle (in morda zdaj rastejo). Do 8. marca na trgu, smo bili vedno nekaj starih žensk, ki prodajajo majhne šopke zvončkov. Užival sem v tajnosti pred mojo mamo, da delujejo na trgu, dobro, da je bil zelo blizu naše hiše, nakup cvetja in ji dal. No, koliko denarja sem bil takrat, peni. Cvetje za praznik postal dražji za 2-3-krat, tako da vse, kar sem lahko kupil - a zvonček.

Glade z zvončki

Video: šopek zvončkov za 8. marec

Mama obiskal vesela moje malo daril, da sem še spomnite občutek sreče, da sem enostavno preobremenjeni) Morda zato čutim posebno občutek zvončki: nežnost in hvaležnost.

Ali ste vedeli, da v mnogih državah na 19. april tudi praznuje dan od zvonček? Neskončno vesel, da zdaj, nihče ne prodaja zvončki, pa je v sosednjem mestu požrešen za dobiček rušilcev trobentice so še vedno najdemo na našem trgu. Skupno 20 vrst zvončki narave (2 od njih - naravnih hibridi), vsi, ki so pod zaščito "Konvencije o mednarodni trgovini z ogroženimi živalskimi in rastlinskimi vrstami ogroženih" in Red Book Rusije.

Video: najboljše darilo za 8. marec. Zvončki noge. Cvetje iz bisera.Beaded flowers.Snowdrops

Ti in jaz lahko tudi pomaga ohraniti zvončki v naravi - jih ne kupujejo od trgovcev-divjih lovcev! Kot veste, povpraševanje ustvarja ponudbo, tudi če ne takoj, vendar je ta metoda deluje! In moraš cvet trgi prodati zvončki?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com