ProSadGuru.com

Sončna Rudbeckia

Video: Naša vezavi

Neverjetno cvet - močan, nezahtevne in osupljivo lepa!

Rudbeckia
Imam pa raste za dolgo časa, prijatelj skupna semena. Sem jih sejal, mesto označeno s paličicami (ne pozabimo, da je nekaj posajene). Bilo je jeseni, pa je izginila v zimskih palice, in sem čisto pozabil, da ga posadili. Ko se pojavijo sadike, jih imam skoraj vypolola ob plevel. Nehaj mi, da je bilo veliko, vse na enem mestu in ni opredeljena kot lokalni plevela. Odločil sem se, da zapustijo in videli, kaj se bo povečalo, vendar nikoli ni mislil, da sem, da je nekaj posadili.

Video: Aubrieta (vijolična)

Ko Rudbeckia cvet, sem bil očaran nad svojimi lepimi cvetovi, gosto pokrivajo grmovje. Cvetenje traja dolgo časa, od junija do pozne jeseni. V časih, nove rože skoraj nihče ne bi mislil, da je že izgine. Toda ne! Kmalu spet me veseli obilo svetlih sončnih socvetja. Rudbeckia prinaša veliko sušo, ne preneha razcvetu, vendar so listi in cvetovi navzdol do tal - kaže, da je čas za vodo. Odlične pasme self-sejanje, in, barve, in nove rastline so vedno malo drugačna od matičnega grma.

Sem pozoren na dejstvo, da je njegovo pozabljivost skoraj vypolola je od sam dobil prenosni računalnik, v katerem zapišite vse - ime rastlin in sort, čas in kraj iztovarjanja, datum in ime hranjenje gnojila. Tudi začetek in konec cvetenja!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com