ProSadGuru.com

Skrivnostni seme v vrečki Hibiscus

Všeč mi je, da vozi čaji! In, zame, izraz "čaj" zajema ne le posušene liste čaja grmovje. Eksperimentiranje ni konec! Kot dodatek I uporabljajo različne zelišč, posušenih listov dreves in grmovnic, ingver, zdrobljenih orehov.

seme

Video: Stopnja "srečna družina" (2013) Horror Film Film


In pred kratkim sem odšteti ta recept: z običajnimi nasvete varjenja dodamo sesekljan češnja podružnico, češnje, ribez in maline. Všeč mi je! Sestavine za čaj zbirke poberem vonj, čajne vrečke nikoli ne kupi. Nimam čajnik, je vse vrelo vodo vlije neposredno v skodelico čaja, se mi zdi tako okusna in sveže pivo pijača z uporabo več. Pred kratkim odločila, da si privoščite Hibiscus. Od vrečko v skodelico padla seme! Majhen, skoraj okrogli, točno velikost glave tekme in barva je skoraj enaka.

seme

Video: Sword Art Online I OP 2 / SAO / Sword Master spletu sem odpiranje tema 2 (Marie Bibika Ruska TV-verzija)

Vem, da je hibiskus čaj - je posušeni cvetni listi Sudanski rose (Hibiscus sabdariffa). Sem ujela njeno seme? Pohitel je za informacije na internetu. Izkazalo se je, da so semena v vrečah z Hibiscus nenavadnega ni, nekaj je kar 14 kosov so. Ne vem, to ni prva paketna vame, in semena ne sodijo enkrat.

Na splošno sem posadil seme, je dobro, je že kupili razlog za sadike. Pokrite pot banke, ustanovljene Nahoče toplogrednih pogojev), se zdaj čaka, da vidim, kaj bo z mojo idejo. Upajmo, cvetovi, sušen v peči ne, sicer seme je bilo logično, da bi jedli, kaj naj ...

Video: Gojenje vrtnic iz semena, semena 5. del 2 meseca

Zanima me, če je kdo dobil, da rastejo iz semen sudanski vrtnice? Ali moja ideja - izguba časa?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com