ProSadGuru.com

Tulip Mystery

Pred nekaj leti sem videl pri prijatelju na vrtu lepe tulipane in prosil za čebulo. V dveh letih se je vzcvetelo točno tako kot moj prijatelj, dal otroke. Ampak v tem letu, to Tulip me zmeden.
Tulip skrivnost ...

Ena čebula (desno), z enim cvetom, v tej obliki, ki sem ga videl na prijatelja. Toda drugi (levo) - in mnogi-a povsem drugačne barve.

steblo

Video: zarebrnice Polnjene "uganka". Nenavadne jedi iz mletega mesa

Steblo samega žarnice je, kot je bilo dvojno, vendar kondenziran strani in razdeljena 3-5 cm. Za cveta.

Poklical sem žarnice hostesa - je imela vse cvetovi in ​​ostal. Ena bi domnevala, da z žarnico odraslih ujela otroka cvetovi in ​​razcvetela šele sedaj, vendar je mogoče - ena žarnica je.

Različica tega nenavadnega žarnice po nesreči padel v posodo z različnimi, izključiti, predvsem zato, ker nikoli nisem kupil cvetovi sorte, ga spomnim točno. In mešanje različnih vrst žarnic, ko kopanje in sušenje ni mogoče, da sem tako skrbno jih varovano z mešanjem, da več! To je razlog, zakaj je bilo potrebno, da bi svoje posode za sajenje, da otroci ne po naključju ostala na tleh. V plastičnem 5-litrsko steklenico odrezan vrh, na dnu spajkalnik vtisnil 20-25 drenažne luknje. Na dnu vozni v drenažo in nato zmleti in so zasajene žarnice. Posoda Nastalo je zakopan v zemljo, tako da nad površino odbijačev 0,5-1 cm. To je zelo prikladno. To je čas, da se izkopljemo čebulice - potegnil iz posode tal, stresel zemljo, in zbrali žarnice zložen v kartonski škatli, da se posuši.




Tulipani v zasilni vsebnika

Všeč mi je sajenje skupine sort tulipanov, ki je tako zrasel iz kraja Poteryashka še vrste in barve v svojih načrtih niso vključeni.

Ni vedel, kaj naj si mislim, sem šel v iskanju informacij na internetu. Vse kar sem našel, tako da ta članek ne glede na vir, ki je trdila, da so bili sprva vsi tulipani veliko, in raste v Aziji. Toda sčasoma, zaradi suho podnebje, so se znebili dodatnih barv in cvetovi jekla. Kaj pa, če tulipanov zagotavljajo idealne pogoje za obstoj, je lahko pridruži genetski spomin, in on bo spet mnogocvetnimi. Ne vem, če je to mogoče? Kakorkoli že, se sliši kot pravljica. Imam plodna tla, tako da mi ni posebej tulipani gnojiti, pa redno zalivati. Toda namakanje - to ni "idealne pogoje"?

Video: Šopek rož "uganka". 101 vrtnice. Cvetje New Holland

Kdo se pojavile podobne uganke, ali lahko pojasni, kaj se je zgodilo z mojimi žarnice?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com