ProSadGuru.com

Drugo življenje šopek krizantem

Video: Cvetje

Ta zgodba - nadaljevanje niza objav o mojem pozimi brunarice zabave.

Krizantema na šopek

Video: Cvetje kanzashi


Rojstni dan me je v februarju, ki je na njem in mi je dal kup skupščine, ki je bila ena krizanteme. Ko je bilo zmanjšati, prav gotovo ne vem, vendar imam kup vodnjaka stal na teden, nato pa izgubila dekorativne lastnosti, in sem se odločil, da ga vrgel proč. Odstrani celofan zaviti (ne mečite v kompost!), Kup razšla in sem videl, da krizanteme ima 2 stranskih poganjkov. Odločitev, da bi poskušali izkoreniniti jih takoj pojavila. Sem jih previdno loči od stebla, eno, čisto odkrito, ni bil zelo obetaven v zvezi s tem, premlad niti lignificated še ni začelo. Toda druga je bila dobra.

dva pobeg

Video: Master Class Kako narediti lasne sponke Butterfly kanzashi cvetovi trakovi 2. del

Če pogledamo na venenje listov krizanteme, sem okleval, vendar je vredno začeti, ker zagotovo ne bo korenine v življenju vazo že vsaj teden dni. Ampak potem sem pomislil, kaj če imate srečo! Zemljo za rože za sadike sem bil pripravljen, stoji v kotlovnici, sem kratki rezin potaknjenci kornevin, ki jih in zajetih bank posajene. Vse to dejanje poteka 27. februarja. Mala pecelj ni mogel uveljavljati, je umrl dva dni kasneje. In je bil drugi potekala! Slekel sem na banko, ga predvajali in navijali, rekoč, fant, počakaj, verjamem v vas! Približno mesec dni se je zmogljivost koreninskega sistema, nato pa je prišel dolgo pričakovane poganjke, moj otrok, Krizantema začela rasti! Poglejte, kako lepa je postala zdaj!

Korenino krizanteme

Video: Cvetje v plastenkah !!! Enostavno in lepo !!!


To je tako naenkrat sem imel še krizanteme. Zelo sem vesel, da potiska svoje dvome in ga pošljite na kompostni kup. In se zgodi, da korenin rastline iz šopka?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com