ProSadGuru.com

"Jaz sem okenskih lilije"

Tu so, naši lilija:

lilija

Spomnim se, ko sem jim povedal o svojih lilije in posteljo, ki sem jih opravil za njih ... V to fotografijo predstavil lilije, ki rastejo v našem vrtu. To je drugačen. Pobarvaj jih svetlejši in bolj intenzivno, kar izgleda kot barvi rdeče opeke.

lilija

Nekoč sem prebral o lilije revije in veste, sem se naučil nekaj zelo zanimivih stvari. Izkazalo se je, da je tako pretirano zalivanje in gnojenje z gnojem, spodbujajo bolezni Lily žarnice, njihovo propadanje in s tem pogibaniyu. Malo zalivanje preveč slabo. Na splošno, ne da bi preveč fanatizem, kot pri večini "plemenitih" rože. Isti gnojiti lilije, razen gnoja? Ali posebne dekontaminirati kompost, humus ali pa samo pusti ...

Bolj pomembno je, da se zemlja ne pregreje. Imamo te lilije rastejo v pred hišo, v senci. Večino dneva. Zato se počutim udobno ... No, če je to res zgodilo, da lilije rastejo na soncu, lahko storite naslednje. Samo nekaj glede materiala, kot je žagovina ali suhe slame. In bo za lilije "čipka" sonce =)).

Toda te lilije želim:

lilija

Imamo roza, vendar brez sredini. Zanimivo je videti, kajne?)

Mimogrede, s prelivom je treba tudi, da ne pretiravajte. Ne marajo)). Sitna, kaj ...

In kaj je zdaj cveti lilije na vrtu? =)


Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com