ProSadGuru.com

"Phlox: tako preprosto in tako lepa"

No, kdo med nami ne ve, te rože? To je nekaj iz mojega otroštva, nekaj daljni in tako blizu svoje srce! Tu pa je celo ne vem zakaj)).
Vedno smo bili na vrtu Phlox. Niso finicky, raste skoraj povsod, kjer rastlin. So lepe, dišeče in z vso preprostostjo zelo elegantno.
Moja najljubša phlox - bela. Čeprav dodatkom bele rastejo še 3-4 barve, vključno z dvema barve (bela znotraj in roza, ali obratno .. robov).
Danes bi vam rad pokazal ne le Phlox, Phlox in pod krinko poletne avgusta noč.

phlox

Gledam zdaj fotografije in neposredno čutijo njihov vonj)). Kako dolgo phlox raste? Ja, se mi zdi vse poletje. Res je. In tudi polovica jeseni. Mogoče sem narobe na mojem mnenju, cvetijo za dolgo časa)).
Cvetovi so občutljivi, kot če so narejene iz satena ...

phlox

Zakaj v temno fotkala? Ne vem, verjetno se zgleduje po svojem vonju in ne more počakati do jutra))).
Mimogrede, te rože so "razpadati" premoženja. So precej visoka in prilagodljiv, tako, še posebej po dežju, samo ležati na tleh. Za to ni bilo, mi krožne rekviziti. To je lahko lesena, vendar lahko samo bichovkoy kravato. Potem bo vse barve v eni šopek in se ne bo ležal na tleh po dežju =)

phlox

Tudi molj dobil v okvirju)). In nekje v ozadju lahko vidite roza Phlox. Prav tako je zelo lepa.
Več bil tako zanimiv primer z Phlox. Nekega dne je moja mama videla nenavadne žuželke zbirni nektar z Phlox. Približno 2 cm dolge, hairy kot čmrlje, siva, VENDAR: dolgo Sura, kot ptičjo. Še vedno ne vem, kdo je to))
No, in zadnja fotografija iz close-up ...

phlox

Mimogrede, od "Phlox" grško pomeni "plamen".
In tukaj videli plamene? =)
Tukaj je nekaj fotografij našel:

phlox

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com