ProSadGuru.com

Vonj perunike?

Morda edini pravi ljubitelji bradatih perunike vem, kako raznolika svoje okuse. Za mnoge obiskovalce šarenice Nikitsky botanični vrt izvrstnih vonjev postala pravo odkritje.

Otroci očitno užival različne z okusi sladic: medu, vanilije, čokolade in karamele. Russet sorta `Copatonic` dišal čokolado.
Vonj perunike?

Video: narezochka # 54 - Kaj diši?


Še ena rdeče-rjave sorta "StoptheMusic" dišal karamela z mandarino.
Vonj perunike?

Honey okus z rahlo grenkobo exuded neke vrste "HighMaster".
Vonj perunike?

Zdelo se je, da je grenak medu na ustnicah pušča neke vrste 'lete Fancy`.
Vonj perunike?

Prava priljubljeno v "iris koktajl" vonjav postal "CloudBallet" s sladko cvetlični in karamelo okus.
Vonj perunike?

Video: Vonj diamant? Nova dišava, ki Accendis

Čudovito rumeno razred "Limelighter" cvetlični vonj, ki se harmonično dopolnjujejo note apna citrusov.
Vonj perunike?

Poznavalci okusov prednostni razred "MulledWine" z razkošnim cvetličnim vonjem.
Vonj perunike?

Klasične Iris Dišave opombe, ki se uporabljajo v številnih parfumov vodilnih parfum podjetij na svetu, so bili:

Sort'Romantic večer "
Vonj perunike?

Video: Mesečni neprijeten vonj


Sort'Thin Blue Line "
Vonj perunike?





Sort'New Centurion "
Vonj perunike?


Sort'Morning Mood "

Vonj perunike?

V sorte "fruitcocktail" klasično vonj šarenice dopolnjena pojasnila agrumov.
Vonj perunike?

Res všeč rjavo-rumeno razreda "ArabianStory", ki je imel pikanten vonj vanilije, malo osveži note citrusov.
Vonj perunike?

Seveda, opredelitev cvet aromo - so subjektivni koncept, vendar pa strokovnjaki pomagajo pri njenem določanju se mi. Najmlajši med njimi je všeč okus sorte "Sneezy" - karamela z mandarino.
Vonj perunike?

Mladenič, s katerimi sem pogosto sovpadal opredelitev ne le osnov okus, vendar njeni odtenki - opombe.
Vonj perunike?

Moj prijatelj Irisha - psiholog ne modeliranje za drugim: nahod šarenic.
Vonj perunike?

In to še ni vse, saj je vsak dan na vrtu cvetijo nove sorte perunike. Poleg tega, po cvetenju, so morali spremeniti svoj vonj: tako, na predvečer najljubše sorte 'Ostalo maglom ", ki je oddajal božansko sladek okus brez grenkobe, astringency, naslednji dan je imela klasičen vonj šarenice.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com