ProSadGuru.com

Poslovilni ples Jesen Ball krizanteme za Nikitsky botaničnega vrta (Krim

Letošnja jesen je bil trd, in vsakič, teče mimo cvetenja področju krizantem, sem nehala in občudovali lepote cvetja. Ampak to tako se je zgodilo, da je to priložnost, predstavljena včeraj - 18. november. In sem navdušeno in radost "potopiti" v avro - auri zadnji ples jesenskega žoge.

Zadnji ples jesen krizantem Ball 2014

Lepota ima priznano kraljica žogo letos - sort "Kiko" ni tekme ravnodušnega večino obiskovalcev (lani, ni bil predložen ta sorta na razstavi, in leta 2012 je prejel naziv podpredsednika kraljica).

Queen of the Ball 2014 & amp; amp-ndash- razreda Kiko

Video: Prebivalci in obiskovalci Krim lahko v teh dneh obiščejo tradicionalno `Ball hrizantem`

Na polju se je letos udeležilo vseh kraljici preteklosti. Na njihovi spletni strani sem povedal v materialu.

Queen of the Ball 2007 & amp; amp-ndash- razreda Anastasia

Video: Ball krizanteme - glasba po Alexander Gorshkov

Toda nova Anastasia, ki ni bil v prejšnjih razstavah - neke vrste "Anastasia Star belem".

Anastasia Star Bela razred

Izbrana kraljica letošnjega leta, seveda, kaže, da so številne obiskovalce, kot so nenavadni socvetja paukovidnaya obliki v krizantemo. In tukaj je ena taka sorta - "Gold Strings".

Krizantema paukovidnoy oblika socvetja razred Gold Strings

Na letošnji razstavi predstavljena 60-novinok- sort njih - 10 velikih novosti krizanteme in nageljni melkotsvetkovyh 50 novih izdelkov.

Razred-inovacije Lilly Pop vrt

Video: Krizantema na Krim glasbe saksofon




Letos, kot v preteklih letih, je pokazala svoje nove izdelke in rejci Nikita botanični vrt - Smykova Natalia Vladimirovna (velike krizanteme) in Andryushenkova Zoya Pavlovna (melkotsvetkovye krizantema).

New Garden sorta Royal Masterpiece

Nova sorta vzrejo Nina vrt

V zadnji ples krizantem sort obkrožila široko paleto barv, in jih občudujem, "zamrznjeno" s srečo, odstranjevanje kamero to cvetlični lepoto.

Zelena razred Shamrock

Roza sorta Holmdel Dark

Eden izmed mojih najljubših rumenih sort Nanking

Neprimerljiva oranžna sorta Astro Bronze

Neverjetno bela sorta Zembla Bela

Moj nominalna razred "Ljudmila" sijale v plesu njeno razkošno lepoto.

Grandiflorum Krizantema sorta Ljudmila

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com