ProSadGuru.com

V nasprotju s trdnega prepričanja

Do 22. maja letos, sem bil trdno prepričan, da so rododendronov ne za južne obale, s svojimi apnenčastih tleh, kljub dejstvu, da je v zadnjem času prišlo do sorte, popolnoma rastoče ne le nevtralna, ampak tudi alkalna tla. Torej, vsakič, da je v Sankt Peterburgu v zimskem času, se prepričajte, da gredo in videli rastlinjak Botaničnega vrta-Institut Komarov (BIN RAS), ki je občudoval eterično lepoto "Rosewood".

Poleg tega, življenje je ostal v spominu lepoto goščavi Rhododendron pontijski in rumene do Abaga pašnik v kavkaško Reserve, kjer imamo študenti poletne pripravništva. Predstavljajte si moje presenečenje, ko je v parku "Ayvazovskoe" v vasi Partenit sem videl "rododendron kraljestvo" v hrbtu v nepopolni japonski vrt!


V nasprotju s trdnega prepričanja 

Rododendroni dobro rastejo na pobočjih, v krajih, kjer je veliko dežja pade na območjih z zmerno ali hladno podnebje, ampak tu?
V nasprotju s trdnega prepričanja

Video: Skoraj 60 let v bližini Moskve poletnih prebivalcev živi v glavnem plinovodu se ne zavedajo nevarnosti


Rododendroni očaral s svojo lepoto naslednjo skupino turistov
V nasprotju s trdnega prepričanja

Japonski vrt še ni popolna polaganje kamnov
V nasprotju s trdnega prepričanja

Kaj ogromno dela porabila pri polaganju kamenje, pri pripravi sedežev, ki imajo kapljično namakanje!

V nasprotju s trdnega prepričanja

razširitev trepalnic v Bunchuzhnaya FaceArt studiu: Video

Lepota zimzelenih rododendronov zdi neresnično
V nasprotju s trdnega prepričanja

Že posadili celotno zbirko rododendronov
V nasprotju s trdnega prepričanja

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com