ProSadGuru.com

Plezanje vrtnice v mojem vrtu

Vsak Parcela brez kraljico rož zdi prazna. Začel sem raste vrtnico, ker je, kot da se sliši čudno, saj je lažje vzdrževati. Ja, je treba zmanjšati in gnojiti, vendar to storiti, ne da bi veliko "naklonki" in, kar je najpomembnejše, zabavajte. Če je to narejeno pravilno, bo rose, vključno plezalca, navdušila s svojo lepoto.

Video: Red plezanje rose resnično lepoto. Plezanje vrtnice / plezanje vrtnice

Plezanje rose Crimson

V pogojih ruskih podnebnih vrtnice rastejo skoraj vse sorte, in čeprav so zime včasih kruto in da najhujše stvari, včasih sneg brez, vendar je plezanje plezanje vrtnice rastejo tudi v naših vrtovih.

Vrtnice različnih dolge poganjke do 3 m ali več, ki potrebujejo pomoč, ki so se hitro prepletajo. Številne sorte plezanje vrtnice rastejo na vrtu, saj v dneh od Sovjetske zveze.

Dovolj nezahtevno rastlino, in, najverjetneje zato, ker se je to zgodilo po različnih prehodov. Njena lepota se prosim do pozne jeseni, saj je tvorba zadel neprekinjeno. Isti Bujne cvetlice, kot so vrtnice različnih barv na ozadju debelih zelenih listov in velikega števila občutljivih popkov.

Video: Cvetoče koča. Dih cvetenja vrtnice v mojem vrtu

Katere sorte plezanje vrtnice krasijo vaš vrt?

Na fotografiji: bela rose kodraste melkotsvetkovaya «bujno rektor", zbrani v velikih socvetja velika, začne cvetijo prvi in ​​zelo prijetno diši, cveti zelo buyno- žalost utaplja v sredini junija. Če pa je, da posamezne grmovje in pravilno zmanjšati, dobiš lepo noge.

White Rose bujno rektor

Sem jo dal nazaj v začetku proge in zmanjšati svoj čas v dveh letih, kar je dolžina vej visi do tal, tako da se je izkazalo, lepo in brez cvetenja. Njen vonj se širi po vsem območju, in čebele, ki ustvarjajo prijetno zvok v uho, se zbirajo na sončen dan z lepo rose nektar.

Video: TEA ROSE. MY plezanje vrtnice SPRING




Močna plezalec grandiflora, obilno cvetenje svetlo rdeče barve Crimson ( «Flammentanz») je bila pred nekaj leti kupili. Čas cvetenja sme biti več kot 30-35 dni - enkrat! Morda, ni enaka ta dan.

Rose rdeče in Crimson Flammentanz

Tretji razred plezanje rose - čaj rose. Sem jo pustil v običajnem omrežja-mreže, in dvigne na par s slivami. To daje zelo lepo steno vrtnice nad človeško rasti.

Tea plezanje rose

Lani sem kupil dve vpletanje bush vrtnice - nizozemščina. Vendar so še vedno majhna in, na žalost, ne cvetijo. Želim obnoviti prepletanje bele, vijolične in rdeče vrtnice. Hiša buzz vrtnice in grozdje, in iz tega se zdi, udoben vse poletje in izžareva nežno aromo.

V vseh letih obstoja na vrtu - več kot trideset let - enkrat na ostre zime so bile zamrznjene maline povečal, vendar ne v celoti, in spet dal poganjke spomladi. In tako je - v mešanici z White Rose - Opletal celotno verandi hiše. Ti cvet zaporedoma.

Mnogi v plezalnih vrtnic na zimo pristana, jaz ne, da - tudi velike poganjke in jih odpraviti nerealno. Vsak plezanje rose je zelo Škrabav.

rose plezalec

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com