ProSadGuru.com

Hoya cveti 7 skrivnosti cvetenja Hoya

Biti ali ne biti - to Hamlet dilema na nek čuden način je, ko gre za lončnice vinsko trto. In vse zaradi varno za njih slabo ime uničevalci za družinsko srečo. Toda vse te neumne izume. Še posebej o Hoya. Cveti zhizneutverzhdayusche, tako da so vsi dvomi razdeljena na koščke - seveda, da bo!

Svoboda-ljubeč in neodvisni

Vem, da je veliko sobne rastline Hoya predvsem zaradi svoje unpretentiousness. Ampak zdi se mi, da se mi je zelo poseben - nenavadno strpni. V dolgih letih skupnega življenja, postali smo prijatelji z njo in, lahko bi celo rekli, dobili skupaj. In sprva nisem vedel, kako skrbeti za to. Zakaj je Ime rože ugotovil pred kratkim, ko je zagledal znano tovarno v reviji. Pred kratkim sem ugotovil, da je nehote ustvarili najboljše pogoje.

Poletje v glavnem živijo v državi, in v zimskem času, prepogosto pustimo doma, tako da ne morem redno spremlja domače barve. Ko sem to rastlinsko družino, sem si mislil: tu je še en cvet usojeno, da se borijo za obstoj, ampak opustiti dar je bilo neprijetno. Vendar pa takšne hude razmere je šlo le koristi. Rastlina preživela ne le z relativno redke zalivanje, gnojenje in zračna, ampak tudi razcvetela. Seveda, ne naenkrat in povsod. Nekaj ​​let Hoya raste blizu okna v sobi na steni. Obstajajo sončno, in se ji je zdelo v redu: tako zelo razširila, da je odstavil visi poleg slike. Pokazala je dekle, se je zdelo, da je poraščen pušča Hoya, da prebiva v vrtu. Zdelo se je, še posebej impresiven sestavo, ko žarek sončne svetlobe, ki pade na njem. Ko je dekle ni bilo videti na listih, da je bilo za sliko bi našli drugo mesto.

Čeprav Hoya in odraščal v svetlo sonce in toplo, nikoli nisem videla, da ji je vzcvetelo. Toda izkazalo se je, da ji je za vse njegovo potrpežljivost zelo svobodoljubni.




Prvič, ko sem videl njen cvet, še posebej, ko je postavljeno drugo rastlino - za teraso. Morda prostor Hoye ni imela dovolj svežega zraka.

7 skrivnosti cvetenja

To je tako odprta, da ni nekaj razvajati dekle, ampak samostojna punca, neljubeča uslužan pozornost. Zdaj na balkonu sem imel nekaj trt, in vsi so v razcvetu, in pogosto dvakrat na leto - spomladi in jeseni. To je neverjetno, saj balkon je veliko hladneje kot v stanovanju, in podnebje nimamo mehka - še Sibirijo.

Hoya Cvetovi so nenavadno, zelo podoben umetno. Eden od mojih prijateljev celo mislil, da sem bil posebej urejen obrat. Prej, včasih z nekaj vejic cvetja brenkalna in dani v vazo, vendar zdaj vem, da je ta način ni potrebno - za naslednje leto na tem mestu rože ne zapne. Bil sem zelo vesel, ko sem izvedel, da je Hoya drugačne barve, - se prepričajte, da iščejo druge sorte. Tudi sem opazil, da diši neverjetno - cela balkon je dišeče, ko Hoya cveti, vendar iz neznanega razloga je čutiti vonj samo zvečer in zjutraj in popoldne pa ni opazna.

To je tako čudno cvet. Želim, da priporočam, da imajo te rastline doma za tiste, ki so, kot sem jaz, ne more privoščiti, da bi ves čas in veliko časa, da dobimo domačo barvo, ki pogosto izobčen, če je delo povezano s poslovnimi potovanji. Hoya je za vas! Ona ve, kako potrpežljivo čakati, brez zamere in grenkobe.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com