ProSadGuru.com

PhotoHunt na Hoya in drugih

Pozdravljeni vsi!

Spet sem imel dolgo potegniti iz delovnih mest, vendar to ni v številu, kajne? Še posebej, ker vseh teh zdravniških pregledov in priprave za prihajajoče izpite je drago, vendar je to potrebno.

Torej, želim začeti z dobro novico. Ne pozabite, Hoya bella, ki sem opisan v prejšnjem delovnem mestu? Seveda, temno šote preteklosti ne bi mogla vplivati ​​na splošno stanje: listi in veje začela hitro posuši in celo skrb babica in moja mati voda leechki moraliziranje o tem, kaj sem Floral tirana in ne vode, ko žejen tsvetuyke ni mogel ustaviti. Jaz redko zalivati, vendar z velikodušno odsek fundozola. Sem že dolgo pripravljeni na najhujše, vendar se je izkazalo, da je preživela!

Seveda, Bush ni več tako velik in lep, kot je bil, ampak na eni cochains vejami majhno zeleno pupyrki povečal stebla in brsti sformilovalis

In nekateri potaknjenci mati se odločili, da dajo v vodo, so se prijele in so sedi

Video: # 253.Hoyya..dostayu, presaditev, razvozlati, moj

Druga ukorenonysh-lampranthus. Začel sem sumiti, da je nekaj narobe dogaja in začne pecelj kot drevesnevet z njim. Naprej (in ne zlomi) -A prazno notri. Tovariš, je bilo odločeno, da se četrtine in dovolil prosto plavajo. Kdo so bili vidni znaki rasti

gibljejo na

Uspešno potekal prvi cvetenja aptenii. Približno leto dni je trajalo, da obrat za zagotovitev, da zasede celotno pot, ki mu je, ampak to je že precej velik

Po tednu z majhno vzcvetelo dve polni cvet, je včeraj zbledela. Tako zabavno gledati, se prvič pojavijo rdeče, vendar je razkritje postane rdečkasto roza. In če je tako velika, prej smo aptenii cvetoče rdeče rože in mikroskopski tok apteniya mama zelo presenečen

Rose kislica Depp ... No vstal? ... samo en dan, sem spoznal, da je pokopan žarnice preveč globoko in po odpravljanju pomanjkljivosti vse izgubljene za




Ne morem nehati gledaš te lepe rože

Malo o favorita. Govorim o kaktusov. Začetniki niso toliko, in ostali so raste in pridobiva brsti. Obstajajo tisti, ki v zimskem času ni premikov ni. Včasih precej težko slediti vse, čeprav šteje počasi.

Poskus, da bi Mammillaria plyumozu številka dve. Prvi poskus ni bil uspešen, je uspešno prezimila, je uspešno izgubila tudi korenine, ki poskušajo vegetirati, vendar je pobral v szyali z dolgim ​​bivanjem v boleče šote končno pojedel. Zdaj pa poglejmo, kako se obnaša novo dekle

Po srečnem naključju sem srečal kaktusyata z lepljenih oznake z imeni. Imena so napisana z pravopisne napake, ne pa grozno.

Video: Kalichina Hoya (Hoya calycina) - Transplant

In najprej je levo oznake in vse druge kaktus prilepili raztrgala, da vaše oči koruze

Escobar verjetno, da zacveti. Merit, seveda, ni moja, ampak še vedno lepo

In kaj si našel te stvari? -navernyaka vas prosim. Kaj potem, bom pokazal bud Echinopsis, zato njeno zelo težko, da ne bi opazili

Video: Hoya. Kako da širi Hoya. Kako zakoreninil Hoya

In morda največje presenečenje o tem, kako zrasla neoregelia eno leto po moji zadnji rojstni dan. In sem bil (strašljiva misel), letos 18 let ... kadar tako hitro čas leti? Toda pohitite rastline niso posebej značilno, da imajo enako življenje naprej ...

Video: Moj Hoya kompakten spet za njo) cveti še enkrat!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com