ProSadGuru.com

Orhideje v moji hiši

Pozdravljeni, za vse ljubitelje barve. Čestitam vam ob dnevu svetega Valentina. Rad bi vam pokazal moje začetnike - orhideje spet shranjene smrti.

V soboto sem šel na moj najljubši cvetličarni in tam videl prodajo cvetja, ki so daleč od idealnega stanja, vse to se ni razprodan hitro vrže v smeti. Sem šel za nakup gnojila in klepet s prijateljem iz sosednje - saditve oddelek. Mimogrede pogledal teže rože ... izstopno provizijo vseh raznolika in agrumov z visi na njih sadove - dekle pred mano kupil za 300 rubljev namesto 900, azaleje, maranta, ... in seveda orhi. Nah sem občudoval in zasmilil, mislim, da nekdo lahko kupi in ven. Ker se je bala, da bi Rad bi jo najprej poročiti. S tem v mislih, in odšel. Toda v nedeljo vsi spomnite orhochka mislim res vrgli ven na mraz, v ponedeljek pozhalovala moža do njih, mi je dal denar in dejal, gre za varčevanje, boste imeli darilo za praznik. Tekel sem, vidim, da se ne vrže stran, in ugodne Dendrobium in Phalaenopsis 150R za vsakega. Phalaenopsis 3 peclji, ampak eden je pokvarjen, da je res, potem ledvice prebudil. Popust zaradi pričakovanega razpada, ampak se mi zdi, da se ne Rot dekleta videti:

in to stebla:

Video: moji sosedje ORHIDEJ! 😄🌱 (Moji sosedje orhidey🌱)

To Dendrobium, ki že upokoji.

In to je njegova cvetje:

In ta splošna oblika:

Video: Kako narediti orhideja cvet dom

Upam, da vsi enaki, da postane rešitelj teh lepih deklet, želim, da bi prijatelji z njimi. Tudi moj stari orhochka dal nove korenine, in jo podpira otroka, se je pojavil nekaj podobnega koren:

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com