ProSadGuru.com

Presajanje Phalaenopsis

Pozdravljeni dragi tsvetogoliki! Odločil, da pišejo o presaditvi Phalaenopsis, to se ne vadite, sem posobie- nestrokovnjak poln te rože. Raje sem napisal, da boste popravili svoje napake.

Torej, tukaj je moja žrtev. Odločil sem se, da ne bo počakati do konca cvetenja in presaditev zdaj zeleno in zmedeno stanje korenin.

Presaditev je potekala v 2 fazah: priprava in sam presaditev. Kot je še vedno strah, da naredite nekaj za prvič, sem prebral veliko člankov, brskanje vidio, ampak še vedno grozno. In nič ne bo mogoče storiti glede tega, da sem eden tistih ljudi, ki potrebujejo čas, da storijo največ, in medtem ko jaz ne neuporabna razložiti. Teden nisem spal ponoči, vsi razmišljati prek akcijskega načrta. In zdaj s trdno roko (ha, ha "trdo"), sem se lotil dela. Prva stvar, vlekel cvet kopel, dobro namočite v vodi, osvobojen starih korenin substrata. Korenine, mimogrede, ne preveč, skoraj vsi ubiti, mnogi suha. Vse slabo in "ekstra" cut, rane Zelenko predelana in celo prekinil suha in rumena stebla. (To me je po nasvetu Helene, za katere vas posebna zahvala za njo). To je vse, potem obrezovanje Orkhu dal sušiti 4 ure. Tukaj je tisto, kar je ostalo od korena.

Medtem ko Orha usahnil, sem oprati lonec, kuhano skorjo in ukradel njen mož spajkalnika) je zelo primerna za njih luknje za odvodnjavanje, ne vem, kako pomembno je to in ali je potrebno, vendar sem naredila luknjo v stenah lonca.




No, navsezadnje le malo na dno ekspandiranega gline, lubja in nato ste končali. Zdi se precej ven, jaz ne, kako dobro poznate. Orkhu ne zalivati, dokler. Upajmo, da se bo navadila in me še prosim. Če gre kaj narobe pishite- uchtu.

Tu je več o posledok- mi je prinesla soseda vijolično zaraščeno z grozo. Prinesel, in prosil, da bi ga v redu, sem se odločil, da je lažje, da bi ven na listih in glave, ne pa rešiti. Zdaj moram korenin 4 listov in golova.Esche in njegov odločila, da Odsjeći istem času. Podroben proces ne bo opisala vse Natasha že opisano.

In da je kupil take lepe stvari v trgovini Prisu Fix svečo komarja. Mi smo jih uporabljali, in zdaj imam lepo korito mini vijolice.

Tukaj je novica, kot vedno, pozdravljam vaše komentarje in pripombe.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com