ProSadGuru.com

Radermacher elegantno drevo

Video: vzcvetelo drevo kača

Pozdravljeni vsi, ki bere moj članek danes sem hotel povedati o svojem novomtsvetochke, kitajski Radermahera.Priobrela nisem tako dolgo nazaj, v cvetličarno, mi je rekla, ko ponravilas.Rodina njen jugovzhodni Aziji, je zimzelena, nezahtevna kustarnik.Listiki njo bujne zelene barve, 2,5 cm, opozoril na to lepoto kontse.Vyrastaet ni velik, samo 60-70 sm.Moya najljubša rad dobro osvetlitev, svetlo mesto, vendar ni slabo rastejo v poluteni.Okoshko bolje, da se odločijo za zahodni vzhodu, če si dal na jugu priti pritenit solnyshka.Polivat biti iz drevesa spomladi in poleti, bogat, jesen in zima je mrtev, vendar vam svetujem, da sledite zemlja ne sme peresyhat.Podkarmlivayu sem gnojenje, ko rastet- od aprila do avgusta, teden ali dva kompleksna udobreniem.Malyshka ljubi škropljenje !!!! ampak tudi pozitivno povezana, da se posuši zrak in centralno ogrevanje, vendar je bolje, da ne mučijo časa, rastlin zalivanje in opryskivat.Peresazhivayu njegovo Radermacher pomlad, je bolje, vsako leto, moramo pogledati na derevtsu.Pochvu je mogoče kupiti v trgovini ali z naredi na pour 1 del šote, humus, pesek in sod vse v isti višini in premešamo na dnu lonca, sem polje možganov in voda ne zastaja in pot ne teče (ne vem), tako da lahko dajo vermikulitpleseni ne bo prišlo do dodatnega vody.Etot zelena cvet ljubi stisnjeno vrh ledvic (samo v zmernih količinah), je treba oblikovati drevesa, če iskreno mi je žal za to, vendar nado.Razmnozhaetsya Radermacher cherenkami.Vot sobsvenno celotno zgodbo, najbolj pomembna stvar je, da ne pretiravajte s previdno, da ne bi uničili to lepoto !! !

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com