ProSadGuru.com

Balzam semena doma

Dober dan! To me je še enkrat!
Danes imam navdih za nove dnevniku.
Želim, da delijo svoje novice - mi je uspelo dobiti semena balzamom doma. Jaz oprašujejo rože, vendar jajčnikov je bil le dve izmed njih. Ena ni zrel - usahnil in padel, vendar se oblikujejo druga semena stroki, ki se postopoma rasla in dozorela. Ko je začel, da bi dobili malo rumenkast ton imam varnostno mrežo (so semena niso raztresene na pokanje Boll) rahlo zavit njene tanke setchavym materiali so narejeni tako rekoč vrečko in pritrdite nit na konico. Nekaj ​​dni kasneje sem videl - polje sama brez pomoči razpokan, niti ni počena, ampak preprosto propadel in odprt, in majhna semena razpršeni po vsej mreži. So 30 kosov, to je, kako so videti (žal za kakovost fotografije, vendar je bila premajhna, da so)

Video: Kako za rast Impatiens

Pred kratkim sem preuredili cvetenja grm balzam iz enega okna v drugega, in jih po nesreči ujeli slep. Več mislil - kot da cvet ne odpadejo. In na njegovo presenečenje, pet dni kasneje sem ugotovil, da je boll oblikovana na konico

To so čudeži tukaj! In cvet izgleda takole

Video: Green vrt film število 126 od 13.04.2013g. Khabarovsk (zeleniisad.ru)

Tako pot tudi on, tako rekoč človek, ki v seriji naših rokah, ne za dolgčas.

Semena sem gotovo ne potrebujejo, ker je hitrejše in lažje korenin sadike kot vzgojene iz semen.
Ampak zanimivo !!! Mislim, da bi morali biti malo suha, in poskusite za setev.
Zelo sem radoveden, - kaj bi se zgodilo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com