ProSadGuru.com

Ti različni sansevieriya

Moja draga, zdravo!

Imam majhna skupina novichkov- sansevieriya in danes sem hotel povedati, kako delam z rastlinami je prišel k meni iz Tajske. Ponavadi poganja rastline golo-koren, če je rastlina izgubila tugor, je najbolje, da poskusite, da so izginili, vendar te rastline še nisem naletel na mojih dobaviteljev - za ljudi, ki vedo. Rastline prihajajo v zelo dobrem stanju. Dve uri namočite obrat pri pripravi Maxim, ki bi ubil vse bakterije gnilosnyh. Po sušenju dal v svetlobno tal 1/3 - trate tleh, 1/3-rečno grobega peska, 1/3 - oglje, perlit ali vermikulit, pepel. I prahu Kornevinom korenine za sejanje. Za celoten obrat, vsako krivuljo in listov, obrišite vodko. Zalivanje teden, začenši na robu lonca, zelo skrbno s 4 kapljice Ribava na liter vode, dostavo zalivanje sušenje glineni kome. In vendar moramo vedeti, da je koreninski sistem, dokler je rastlina, ki ni koren potrebno, da bo toplo, da je. E. Feet mora biti topla. Toda now- moje začetnike!

Somalije zelo temno modre barve s pridihom!

Video: Kako izbrati pralni stroj

Lady lažji, vendar je tako modro!

Sanje vsakega sansomana - Katana pester!

Video: kaj hočejo muzhschina / ruski melodrama

Naslednja - Bonsnlens take chubby fingers!




In v zadnjih dveh rastlin iz znane zbirke. Dve majhni otroci, ki obljublja, da bo lepotica!

In nekateri oddalji od teme, pred kratkim sem dobil parcelo z Tagonroga, različnih rastlin, in prišel je smešno darilo - lutka za srečo! Moja družina je v divji užitek! V roki je imel vrečko, v katerem bi dal denar in zapiske z željami! Moj sin in sem dal seznanil z željo, in njen mož kovanec!

Vse danes novice! Čakam na vaše komentarje!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com