ProSadGuru.com

Muscari razred modro konico

Video: Phalaenopsis SOFT CLOUD (NE EKVESTRIS) 🙊

Vedno sem jih poklical, tako - Muscari ali muskariki, no, mi ni všeč ime Muscari ali mišje hyacinth! Kako lahko taka lepota ime neke vrste bolečino) Vse vzmeti so nas razveselila s svojimi nežnimi cvetovi in ​​prijeten vonj.

Muscari Blue Spike

Video: Dtps. "OX Firebird 'Phalaenopsis ..9-22-2015


Kasneje, vse cveti BLUE Spike, okoli sredine aprila. Če imate srečo in vreme je kul, da lahko uživate čudovit 3 pogled teden dvojni cvetovi. No, če v tem času smo že do poletja gosti, največ 2 tedna, in vse rože so ovenele in usahnil.
Še vedno ne rastejo Muscari? Daj zagotovo ne bo vam žal! So nezahtevne, hitro razmnožujejo, enostavno silijo. Vendar pa se ne bom ponavljal, bomo že na mestu super članek, v katerih podrobna pravila za sajenje in skrb za Muscari, opisuje najbolj priljubljenih sort in nasvete o izbiri hišnih rastlin. Všeč mi je miniaturni grozde, zato sem se potrudil, da jih v vazo, če sem iskren - ravno stati en teden! Poleg tega je soba, v kateri je kup, polna komaj goste nežno aromo)
Rad bi kupil Muscari roza Pink presenečenje, vendar pa je ena stvar. Na spletnih straneh različnih ponudnikov za isti naslov v foto cvetja zelo razlikujejo po barvi: na eni so intenzivno roza, drugi pa - najbolj kremasto, z rožnim odtenkom.

Ali kdo rastejo sort Muscari Pink presenečenje? Delite svoje izkušnje o svojih pravih barvah!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com