ProSadGuru.com

Moje najljubše tulipani

Video: Times goda.Vesna. Moja najljubša, Tulipani!

Letos spomladi (kot v resnici, v preteklosti, in leto prej), je prišel hitro. In prav tako hitro nadomesti z vroče in suho poletje, nebo brez oblačka in vroče veter. Zato je dolgo časa občudovali cvetoče tulipane na vrtu nisem mogel, nekatere še posebej občutljive zgodnje sorte, cvetijo samo dva dni. Potem njihovi cvetovi samo usahnil v vročem zraku. Ni pomagala niti okrepljena zalivanje ali pa senco. Ampak mi je uspelo, da jih fotografirajo in sedaj vas vabim, da bi hodili po moji tulipan cvetličnem vrtu.
Črna Perrot (Tulip Črna Parrot)

Najprej - novi elementi. Pred dvema letoma sem kupil dve vrsti papagaj tulipanov žarnice, in je želel biti tako. Črna Perrot - ena od mojih novih naseljencev. To se povečuje šele drugo leto. Na fotografiji barva je bolj žive barve zaradi sonca. V resnici barva ni na sončnih območjih venčnih listov. Le malce razočaran, da je embalaža z žarnicami je trdil, da je tulipan ni v celoti razkril, nenehno je v polodprtem kali. No, lahko resnica te izjave je bilo videti na fotografijah, pa mi je rekel, in tako prijetno! 

Video: Moja najljubša tulipani (pionchiki) "Miranda"

Blumeks (Tulip Blumex)

Druga vrsta papige - Blumeks. Še enkrat, moj pogled na cvet je drugačen od tistega, kar je prikazano na embalaži. To je sramota, ker ti dve sorti tulipanov sem krmijo do priporočeno gnojilo je dekorativne funkcije povsem očitna. Ne vem, kaj se hranijo v vrtcu, ne pa točno tisto, kar priporočamo. 

Video: Kako pripraviti rože akvarel! Najljubše tulipani)

Kralj Petr (Tulip Czaar Peter)


To carja Petra. Cveti zgodaj, podmerno. Cvet stebla so kratki, močni, so ne boji vetra. Mimogrede, dokler se razcvetela, nisem opazil, in samo na fotografiji lahko vidite, da je en cvet - frotirja! 

Barbados (Tulip Barbados)

Seveda nisem mogel upreti in je pridobil več vrst Resast tulipanov. Tudi ne morem reči, katera mi je všeč več, vsak dober na svoj način.

Cummins (Tulip Cummins)

Canasta (Tulip kanasta)

Video: Lepa tulipani

Našel sem mesto v mojem vrtu in liliales tulipani. Takšno odlično, še posebej, če v kali - oči ne bi.




Laylek čas (Tulip Lilac Time)

Ed Schein (Tulip Red Shine)

Dolga izbral sort frotirja tulipanov. Rose me je spomnil potonike, rdeča - vrtnice, na splošno, iz različnih razredov sem izbral ta dva. 

Angelica (Tulip Angelique)

Monte Carlo (Tulip Monte Carlo)

In to je - le ena v mojem vrtu tulipanov Chameleon. Ko cvetenja, svetlo rumene cvetne liste, brez ene same rdeče točke. Potem, na robovih venčnih listov pojavijo tanke rdeče krožnik. Postopoma, je vse širši in Latica postane oranžne barve, in več cvetočih tulipanov, temnejša njegova barva. 

Deypim (Tulip Deupim)

Eric Hosfyu - veteran, eden od prvih sort, ki sem zasajenih. Preostalo mi ni všeč in sem jih in kopenskega, holyu in cenijo izročil. Uživajte! 

Eric Hosfyu (Tulip Eric Hofsjo)

Upam, da ti je všeč moje najljubše pomladne rože. Jaz bi bil zelo vesel, če vidim svoje fotografije!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com