ProSadGuru.com

Presadkom azaleje

Video: Presaditev udomačena azaleje

Presaditev azaleje.Tipična napaka novice pridelovalec - saksiju azaleje, tako kot vse druge rastline. Ta napaka je bila narejena, in jaz, v mojem času. Na koncu - štirih presajenih azaleje, preživel le eno (še vedno se sprašujem, kako ji je uspelo!).

Koreninski sistem azaleje Ima lastno mikrofloro, ki jo dviguje in ohranja pri življenju, in da ga onemogočale mikroflore, da ga obsodijo, skoraj gotovo smrt. Ne morem razumeti, zakaj najbolj uglednih tiskanja in spletnih izdaj ne govori o tem. Konec koncev, koliko rastlin bi bilo shranjeno! No, v redu ... So. Azalea rada kislo zemljo, in zemlja je kot nalašč za njo - Heather. V srednjem pasu, ki ste veliko krajev za videti heather zemljo? To je to. Ampak to je zelo primerna in iglavcev. Zelo veliko častitljive cvetličarji, (vključno z, in me zelo spoštujejo), je priporočljivo, da jo uporabljajo v čisti obliki. Toda nihče ne razlaga, kako je v »čisti obliki«. Ste videli mehkega zemljišča? Zakaj 90% zemljišč v iglasti gozd, polovica ali več - pesek ali ilovice! Okus enkrat presadijo azaleje v tej deželi, sem spoznal, da moram iti v drugo smer. Tukaj je tisto, kar sem uporabiti mešanico. Bodisi nakup ali pripravo univerzalni substrat, in da bi nov azaleje, da je to pasma 1: 1 z mehkega zemljišč, to je vse. Podlaga ni tako težka, kisla in zelo hranljiva, cvet azalea je srečen in se počuti dobro.

Na terenu jasno. Zdaj je najtežja stvar - kako nadgraditi zemljo in ne moti floro. Ko odstranite cvet iz lonca s povprečnin, boste videli, da jih korenine vseh spleteno com in jasno od tal nekaj zapleten. Ali to: mi ne bi bilo treba očistiti vso zemljo, pa vse isto, je treba odstraniti vrhnjo plast, in (mikroflore, se spomnite?) gnoja soli Varčujemo za eno leto v zemlji, in to ni zdravo. Zato je naša azalea pade v vodo, na primer v vedro, in zemlja razmoknet in soli povymyvayutsya. Spremenite vodo dvakrat ali trikrat (ne svetuje pod tek), bi morala biti voda, kot je zalivanje - toplo in branijo. Kot posledica kopanja, je treba očistiti okoli ena tretjina zemljišča (Ne več!). Nato se nadaljuje, kot je v ravnanjem ali delno presaditvi.




Rad bi, končno, opozoriti - sistem korensko azaleje na površini, tako da je pot za to je bolje, da široko in globoko. To je treba upoštevati pred presajanjem azaleje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com