ProSadGuru.com

Za sobo rose Care

Rose bush sobaPoskušal sem zbrati za vas najboljše nasvete o skrbi za lončnice vrtnice. Upoštevanje teh preprostih pravil, ki vam bo pomagal, kako naj mi pomaga, da bi njihova soba povzpela na najvišje državno odlikovanje, če se tako izrazim. Že šesto leto soba vrtnice so razlog za moj poseben ponos in črne zavisti mojih prijateljev, ki so imeli, da bi na potaknjenci, da bi se izognili zlo oko.

Torej, moja "zlata" pravila zaprtih gojenju vrtnic.

vsebina

  • 1. Poslušaj članek
  • 2. Kot je za kartico soba nego (na kratko)
  • 3. Nega komnatnay povečala na postavkah
  • 3.1. Vrtnice v notranje okolje
  • 3.2. Lončkih vrtnice po nakupu
  • 3.3. Presajanje soba vrtnice
  • 3.4. Gnojenje lončkih vrtnice
  • 3.5. Komnatanya rose zimo
  • 3.6. Ko je medved povečal prostor na ulici
  • 3.7. razmnoževanje vrtnic
  • 4. škodljivci in bolezni vrtnic sobo
  • Kako jemati soba nega rose

    1. Lončkih vrtnice bolje počutite na okna in balkoni s pogledom na jug in jug-vzhod.
    2. Ne pozabite na hranjenje lončkih vrtnice!
    3. Poletje soba vrtnice lahko izpostavljajte svež zrak, da jim bo to le koristilo.
    4. Med cvetenjem gnojiti vrtnice sobo vsaj enkrat na teden.
    5. V aktivnih sezoni vrtnice rastejo, je treba redno in velikodušno zalivati.
    6. Ne pozabite, da saksiju sobo se je v loncu več, če je potrebno.

    Nega soba rose točke

    Vrtnice v pogojih sobi.

    Domov povečala boleče reagirajo na nizke temperature vode, ko zalivanje je vročina poleti in toplote v prostoru pozimi. Redno preverjajte prostor povečal za odkrivanje škodljivcev ali bolezni: prej jih našli, je manj škode, ki jo povzročajo, da rastline. Presaditev vrtnice biti zelo previdni, saj so te rože značilna visoka občutljivost korenin. Takoj, ko so popki in cvetovi soba vrtnice začnejo venenje in suhi, jih odstranite, brez obžalovanja, mrtve rože vzeti stran od elektrarn!

    Lončkih vrtnice po nakupu.

    Prvič, ne smemo hiteti s spremembami v novem pot, čeprav je stara kategorično ne sodijo v vašo notranjost. Počakajte! Daj vrtnico, da se prilagodijo novim ohišjem. Kot sem rekel, obrat soba Rose ljubi južnih in jugovzhodnih okna.

    Vrtnice so zelo radi kopalne večera: spray vrtnice ohladi vrele vode, vendar ne zlorabi tega postopka je preveč vroče poletje!

    Red Rose spalnica

    Presajanje soba rose.

    Kako presaditev istem prostoru vrtnico? Priporočam poraba pretovor povečal v voščeni luno. V vsakem trganja koledar faze lune je potrebno pisati vsak dan. Ko presajanje, še enkrat vas spomnim, pazite, da ne poškodujete korenin!

    Če želite, da je pot od vročine, soba se je v loncu, ki je poleti na vrtu, Svetujem vam, da kopati v škatli s tlemi.

    Ko zalivanje sobo rose, poskrbite, da se voda razlije v koreninah in ne sodijo na listih. Najboljši čas za zalivanje - zgodaj zjutraj in zvečer.

    Gnojenje lončkih vrtnice.




    I preživijo garderobo mirno rešitev Mullein vsaka dva tedna in v času cvetenja - na tedenski osnovi. Bolne in na novo presajene rastline ne treba hraniti. Poleg tega, Rose slabo dojema hranjenje na oblačnih in hladnih dneh.

    Vijolična soba rose

    Komnatanya se je v zimskem času.

    Kako skrbeti za prostor se je v zimskem času? Preden pošljete svoje "zimske četrtine" Rose, sem obrezati vrtnice, tako da na vsako vejo ostal 4-5 živo popkov. Obrezovanje vrtnice soba vrtnice v zimskem času omogoča, da ne bo prepozno z razcvetu nove sezone. Če ste pozabili obrezati svoje vrtnice pred zimo, lahko obrezovanje treba storiti zgodaj spomladi.

    Skrb za lončnice vrtnic v zimskem zalivanje se zmanjša na enkrat na vsake tri dni, in škropljenje. Prepričajte se, da je zrak v prostoru, kjer so zime rastlina, ki ni bil preveč suh, skrbi okoli kontejnerskih vrtnic s čisto vodo, da izhlapi.

    Ko je medved povečal prostor na ulici.

    Takoj, ko bo noč je topla in nevarnost spomladanske pozebe je opravil, lahko vrtnica biti stati na balkonu. Sprva je povečal za prilagoditev na svetlobo v senci za tri tedne, nato pa ga je mogoče preurediti iz sence na razpršene svetlobe.

    Lončkih vrtnice se bojijo osnutkov, ampak da bi jih zaščitili pred lonec vrtnic lahko cilindrov debel papir. Višina zaščitnega ovoja mora biti približno polovico višine rastlin v lonec.

    Razmnoževanje vrtnic.

    tema "Kako da širi vrtnice iz potaknjencev" je preselil v posebnem členu.

    lončkih vrtnice

    Škodljivci in bolezni vrtnic sobo

    pepelasto plesen - številka ena sovražnik. Megla rose raztopino sode v višini dveh žličk na liter vode na banko. Prepričajte se, da je rešitev soda ni dobil na tla. V postopku, ki je boljši pokrovnosti tal. Sovražnik številka dve v lončkih vrtnice - pršice. Od tega obrambnih posebnih priprav zaustavljali: aktellik, fitoverm, Neoron popolnoma veljaven - to ubija, ne samo odraslih klopov, ampak jih tudi jajca. Moj prijatelj cvetličar vrtnic posuje čistega alkohola, ker je prepričan, da se bori z najboljšimi trgovin Tick zdravila. Nisem poskusil, ne vem. Po zdravljenju, rastline temeljito razkužiti kraj, kjer je stal, saj lahko tam ostanejo pršice.

    Na splošno, vrtnice - zelo hvaležen cvet, skrbijo za njo z ljubeznijo, in ona vam bo odgovoril s čudovito lepoto cvetenja.

    Zdieľať na sociálnych sieťach:

    Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com