ProSadGuru.com

Pre-študija območje geotoposemka vrednotenje krajine na vašem vrtu

Območje Pre-študija. Geotoposemka. Fizični inventar na vašem vrtu

Uvod, krajinski arhitekt mora imeti pri roki naslednje dokumente:

  1. Seznam zahtev in želja kupca
  2. Geologija materiali (če je odsek vsebuje pomembno območje), značilnosti tal, gladine podzemne vode, itd Poleg tega, sezonska nihanja vodnih rezervoarjev, ki mejijo na mestu, itd
  3. odsek Geotoposemku v ustreznem merilu. Vrednost lestvici je odvisna od velikosti ozemlja:
  • majhnost ozemlja, ki se meri v več deset kvadratnih metrov, zahtevajo bolj podroben načrt in prodor na lestvici od 1:50, 1:25, 1:20;
  • za majhna območja (od nekaj sto kvadratnih metrov do 2-3 tisoč kvadratnih metrov), ki je sprejet za uporabo v merilu 1: 100 (1 cm - 100 cm);
  • za območja, več kot 3-5 tisoč kvadratnih metrov. možno uporabiti v merilu 1: 200 (1 cm - 200 cm).

Območje Pre-študija. Geotoposemka. obdavčitev krajine

Rad bi vam povedal primer iz mojih dolgoletnih izkušenj, ki ni izoliran, temveč značilnost mojega dela.

lastnik zemljišča ni želel naročiti geotoposemku. Moji fantje - je pozval, - storil vizualno raziskavo, vse narisal, vse to opozoriti. S tem materialom lahko delo.

Za ta strel, sem šel na spletno stran in takoj razumel - to gradivo ne more delovati. Spletna stran je zapletena zaradi konfiguracije terena. Poleg tega je na mestu imel kompleksnih inženirskih sistemov, kot je razvidno iz številnih loput - vendar ne žrela ali omrežja, niso bile prikazane na streljanju.

Območje Pre-študija. Geotoposemka. obdavčitev krajine

Žal mi je - sem rekel, vrača - sem to, lahko rečem, streljanje ne more delovati. Tu je napaka na napake, je konfiguracija mesto popačena, v naravi zelo različnih velikosti, ni zemljišč oznake, ograje, domača baza, tla, relief ni označena. Albert F., delo s tem materialom - lastniki vztrajali.

Ne, - sem rekel. - Nikoli ne bo sodelovala s takim materialom. Vedno sem dal high-end dela a. V tem delu je pomembno, da vse - in zagotovo bolj streljanje na prvem mestu. Glejte drugih strokovnjakov, na drugo družbo, in mi je všeč streljanje ne bo delovala.

Območje Pre-študija. Geotoposemka. obdavčitev krajine

Razumeti - me prepričati, - to ne samo jaz. Inženir, ki bodo ptojektiranju navpično postavitev, tudi ne more storiti projekt pravilno. Te skic - ni podlaga za takšno delo.

Če želite shraniti na streljanje, morate vedeti, da vas bo drago stalo v prihodnosti, in v primerjavi z drugimi deli, še posebej, vrtnarjenje in urejanje okolice mesta, je to raziskavo - le drobtine.

Ker delamo z veliko inšpektor, ker smo na vašem vrtu menijo, da morajo biti naši projekti visoke kakovosti, tako da delamo samo s high-end strokovnjaki v vseh fazah projekta.

Območje Pre-študija. Geotoposemka. obdavčitev krajine

Na srečo, je lastnik prepričan naše argumente, se je strinjal, da je geotoposemku orodje, in projekt je bil ustrezno oblikovan in logično.

Geotoposemka morajo biti ključen. V vsakem primeru - priročnik (tako imenovani CRIC) kot risba, ki z roko, skoraj vedno pride do napak kasneje pri oblikovanju.

Geotoposemka nadzorniki se izvaja v ustrezno, v skladu s arhitekt lestvici.

Območje Pre-študija. Geotoposemka. obdavčitev krajine

Na geodetski načrt prikazuje obstoječe komunikacije, loput, nepremičnine, obstoječe zasaditve, poti, pobočja, območja v obliki plastnice, ograje, talne označevalci, kape, ki obstajajo v naravi stanovanjskih in nestanovanjskih stavb, itd

Ob načrt, risanje geodetske shemki, krajinski arhitekt pušča na naravo vizualno oceni vse prednosti in slabosti načrtovanega območja mesta. Ocenjena področno usmerjenosti, kar je zelo pomembno pri načrtovanju objektov in naprav sajenja.

Tam so bile ograje, stavbe in prostori na sosednjih območjih (saj vpliva na osvetlitev in senčenje naše projicirane površine). Zaznana je prevladujoča smer vetra (tako imenovani veter rose).




Območje Pre-študija. Geotoposemka. obdavčitev krajine

Obstajajo velike razlike olajšave (ti težko območja), če obstajajo v naravi, in možnost njihove uporabe ali ponovno načrtovanje v času pripravljalnih zemeljskih del.

Odhod po naravi omogoča identifikacijo vseh neskladnosti, razlike, pomanjkanje strokovnosti na področju obstoječih stavb in pristankov, kot kaotičnih, rastline slabo sejanje pogosto ne izpolnjujejo niti osnovnih biološke potrebe.

Glede na vrednotenje krajine, ob upoštevanju njegove funkcionalne, okoljske, sanitarno-higienske, estetske in druge stranke načrtuje racionalno coniranje, študiral topografijo, poljščin, trav, stanje tal.

Območje Pre-študija. Geotoposemka. obdavčitev krajine

Krajinski arhitekt z obdavčitvijo, je sestavljeno, estetsko, sanitarno-higiensko oceno obstoječih rastlin in pokrajin.

Estetska ocena določa umetniških in prostorske kvalitete obstoječih objektov in pogojev za njihovo vizualne percepcije, ki omogoča najboljši pa za uporabo v arhitekturne in prostorske kompozicije mesta.

Pri popisu pokrajine vizualno določi glede na starost, višina, premer debla razpršenih dreves in grmovnic, kot tudi glavnih parametrov nizi in skupin, ki so prisotne na ozemlju mestu ali na meji z njim.

Območje Pre-študija. Geotoposemka. obdavčitev krajine

Tam so skrčen ali izgubili okrasno drevje in grmičevje je treba odstraniti ali sanitarne obračuna.

Izvedli oceno pokrajine v časovni dinamiki letnih časov, in za podrobne coloristic značilnosti mestu - glede na čas dneva, svetlobni pogoji, vremenske razmere itd

Vse te snovi iz začetnih raziskavah se uporabljajo v prihodnje za arhitekturne in krajinske odločitvami zasnova projekta.

Znani ameriški krajinski arhitekt Dzh.Saymonds v knjigi pokrajine in arhitekture piše o tem takole: Japonska (državo z visoko design kulture) globoko poznavanje strani je v procesu oblikovanja velike razlike.

Območje Pre-študija. Geotoposemka. obdavčitev krajine

Za učinkovito izvedbo projekta na spletni strani, - pravi - da moramo biti v celoti seznanjeni z fizikalnih lastnosti spletne strani in vse njene okolice. Potem bo naša oblika je znanost in umetnost ustvarjanja najboljših največ na možne odnose.

Foreskiz

Z snemanje materiali zalog krajine, tal in geoloških študij, krajinski arhitekt načrtuje konceptualna rešitev v obliki foreskiza predelu izbere vrt krajine slog - ali je prost v raztopini v ležečem ali krajinskega sloga, podeželskem slogu, ali prisotnost pravilnosti, itd

Na foreskize rešiti coniranje območje najti rekreacijo, otroško igrišče, športno območje, ribnikov in potokov, alpsko tobogan, žar, gredicami, itd

Območje Pre-študija. Geotoposemka. obdavčitev krajine

Foreskiz - skrbno premišljena ideja avtorja premoženja, načrt z vsemi elementi bodočega vrta.

Na srečanju s stranko foreskiz skrbno preučiti, analizirati in praktično odobren s pripombami naročnika.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com