ProSadGuru.com

Feng Shui sobne rastline

Video: posajene rože / Feng Shui Sobne rastline Minia

2370304_f260Od časa do časa sem se vprašal vprašanje - "Kako rastline (kaktus, vijolično, azalea, fuksija...), glede na Feng Shui? "Kaj je to lahko odgovorijo ... ne vem !!! Vem, kako rastejo v zaprtih prostorih rastline in rože, vem veliko tehnologije in razlik, ampak kaj je to "stvar" to feng shui sobne rastline - za mene (zdaj) skrivnost. To je kot "poroko ključ": terminologija je razumljivo, ampak utelešenje skrivnostno. Toda vsa vprašanja o vrtnarjenju ne sme ostati brez odgovora. Zato sem dal v "Knjige o vrtnarjenju" del knjige je namenjen za sobne rastline in Feng Shui, ki je, kot ponavadi, ki jih lahko prenesete popolnoma brezplačno.

Popolnoma nisem prebral to knjigo (in ne bo :) ). Toda pomikate po več strani, da razumete, kaj sem vam, nenadoma premislil. ZANIMIVO !!! In prepričan sem, da bo prebral. Ne morem reči, koliko je informativne narave v smislu feng shui sobne rastline (žal, nisem strokovnjak, je težko soditi o tem), ampak v smislu predstavitve gradiva - super! Povsem razumno napisano, katere rastline se lahko postavi v spalnici, Otroški, kuhinja, urad (urad), Itd (Čeprav, z nečim, kar bi trdijo, ...). In zgodbe in legende o izvoru lončnice in življenjskih zgodb, povezanih z njimi, brati kot umetniška dela. Resnično! Toplo priporočam, tudi če ne boste, da po svoje notranje rastline za feng shui.

Video: Feng Shui Nasveti sobne rastline strokovnjaki




fen-chuyFeng Shui sobne rastline 0.00 KBprenesi

Video: Feng Shui

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com