ProSadGuru.com

S.a.penonzhek. Limone na oknu

Lemon na oknuPredlagam, da vas še eno knjigo o cvetja. Kot ponavadi, ga lahko prenesete brezplačno ali brati neposredno na mestu, če vaš brskalnik vam omogoča, da to storite. O limone sem napisal sem, in mnogokrat bom napisati več. Ampak ne, tudi najbolj podrobne, ki jih ne more nadomestiti dobro knjigo, ki jo strokovnjaki na svojem področju pisno.

Zelo zanimivo in poučno knjigo za tiste, ki rastejo, in zlasti, ki so samo še rastejo limone doma. Ta knjiga je napisana seveda dolgo nazaj, leta 1979, vendar ni bil veliko spremenilo v umetnosti gojenja citrusov. Vendar se material dovaja preprosto in brez nepotrebnega zaum. Poleg praktičnih nasvetov, v nekaterih podrobnostih in zanimivo napisanega o citrusov sami, zgodovino njihovega videza v Evropi. Kakovost "skeniranje" seveda še daleč od želenega, in slika v originalni barvi ni, kar je škoda. Ampak jaz ne mislim, da je to velika pomanjkljivost. Tako si bo to koristno knjigo o rastočih limone na okno, da parapeta vam bo v veliko pomoč pri ustvarjanju domači vrt.

Limone na oknu 0.00 KBprenesi

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com