ProSadGuru.com

Bougainvillea

Video: Cvetličarna - Bougainvillea

BougainvilleaŽe vrsto let sem sanjal Bougainville in hkrati strah njene muhe. Vendar pa je v primeru mi je pomagal kupiti majhen obrat. Predložitev cvetje domov, sem mu dal priložnost, da se prilagodijo novim razmeram. Daj na južnem oknu, veliko vode (omogočajo vrhnja plast tal izsuši malo) in po nekaj tednih sem spoznal, da je šla v rast. Bougainvillea se odločili, da presaditi v večji keramični lonec. Zemlja za sajenje uporabite univerzalno. Dobro drenažni sloj je določeno, obilno zalivati ​​in dajo na isti polici.

In v 6-7 dneh pojavili prvi brsti. Moja lepota ostalo od cvetenja le v zimskem času, preostali del leta, kar me veseli klobuki bujne Crimson listi z belimi cvetovi v sredini.

Video: # 301.Bugenvilleya

Zdaj vem, da je Bougainvillea - obrat, ki mora biti v hiši. Nobenih težav pri njenem gojenju tam. Glavna stvar - ne omogočajo popolno sušenje glineni koma (vrhnja plast zemlje mora biti vedno malo mokre), in redno krme.

Ko se posuši tla Bougainvillea pade listov in popkov. Ona potrebuje sonce na raztegnjenih in cvetočih ali ni prišlo sploh, ali listićev niso tako živobarvni senci zadel.

Video: Moj zjutraj (1. del), vrtnice, Jacaranda, Bougainvillea, itd, Alhaurín de la Torre, Andaluzija, 12. maj 2015

Vsako pomlad rastline je treba presaditi v svežim substratom, redno cut raztegne-out poganjke. Nasveti Shoot lahko obrezuje v navijali univerzalni temeljni premaz in mešanico mivke. Pre-sekcije je treba potopiti v kornevin. Mimogrede, Bougainvillea zavira željo, da bi "sprostitev" z cigarete in alkoholne pijače.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com