ProSadGuru.com

Hydrangea čudovito belo čipke v vašem vrtu

Video: Naredi sam

Bela Hydrangea je zelo lepa rastlina Rekel bi celo, da osvoji na prvi pogled na njo. Videti to lepoto s prijatelji, preveč, sem se odločil za nakup in dal na vaši strani. Če pogledamo naprej, lahko rečem, da je zelo namuchalas svoje neizkušenosti, je bil majhen in vedno v zimskem času se je zelo šibka zrasel nazaj vsako leto novo. Ni tako, da ne more razumeti, kaj delam narobe. Prebral sem veliko knjig, ki bi to dobro rastejo in še vedno našel razlog, da nisem storil in sedaj sem ga imel zelo velike in lepe cvetove.
Zdaj hočem, da delijo svoje izkušnje in povedati.

Kako pravilno rastejo hortenzije bela

Najprej morate izbrati kraj, kjer si ga bodo posajene. To je lahko kotiček v bližini vašega poletno teraso ali neopaznem kotičku na vrtu, da bo oživitev in polepšajte čudovite čipke cvetove.

Nato bi morala biti zemlja zelo rodovitna in krhka dober znak za bele hortenzije, če je zemlja deževnikov tukaj je na tleh sama se počutim v redu. Če Penumbra ne skrbite, na tem mestu, bele hortenzije raste senčene krajev rože so nekoliko manjše, vendar hortenzije od tega ni veliko vpliva.

Moraš kopati luknjo za sajenje, tako da je bila rastlina malo globine, ga bo rešil pred izsušitvijo zemlje pod hude suše. Več o tej tehniki za lažje negi rastlin pour umazanijo in popustiti zemljo okrog vrele kaše. Ker sem ga posadili v posodi, ki je vsako leto večje velikosti.
Potem, ko se je za hlajenje in zamrzovanje se pričakuje že, vzamem posodo iz zemlje in pripeljem v hišo, sem dal ji ottsvesti in jo presaditi v veliko posodo. In pošlje shranjevanje v kleti do spomladi. Upoštevajte, da mora biti v kleti zelo hladno in vlažno, da bo pokvaril grm. Optimalna temperatura, pri kateri se hortenzije dober občutek in popolnoma perezimuet je 5-7 stopinj.

Kako pravilno skrbeti za hortenzije v zimskem času

- pregledati obrat na prisotnost glodavcev, ne omogočajo, da so poškodovane elektrarne




- navlažite zemljo v lonec brez najemnin je izsušijo

- če lonec ali stebel rastlin pojavila plesen, obravnavajo vse droge "Maxim" ali šibko raztopino kalijevega permanganata

- od sredine februarja izpostaviti lonec z rastlino v sončnem mestu

- V maju, lahko spet bele hortenzije posajene v odprti zemlji

Kot lahko vidite, skrb ni čisto enostavno, ampak je vredno. Ker cut bele hortenzije rože so odlično darilo za vsako praznovanje. Grow to lepoto in uživajte na vaši strani. Lahko poskus z barvo in jih skupina pri vseh razkošnih izgleda. Priporočam visoko, kar rastlino, in ne bo vam žal.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com