ProSadGuru.com

Kako ustvariti cvetenja bonsaj iz japonske kutine

Kako ustvariti cvetenja bonsaj iz japonske kutineUstvari cvetenja bonsaj me je porinil PIR-mo bralci cvetovi, ki prihajajo v zadnjem letu v regiji Voronezh. Napisala je, da bi rad, da rastejo Bonsaj doma, vendar se boji, da je precej težko. Sem pogledal na spletnih straneh Bonsaj mojstrov iz Kitajske in Japonske. Bilo cvetenja lila, japonska kutina, Forsythia, la Veiga, medvejka, Žutikovina, jabolka, slive ... nepopisno lepoto!

Material za moj bonsaj služil bush japonske kutine, ki je zrasla na vrtu. Zgodaj spomladi lani sem izkopal, razdeljena in izbrane najdebelejšega snemanjem (približno 3 cm v premeru), razrezane na dolžine 20 cm in je padla v pripravljeno keramično skledo.

Vse leto skrbeti za rastline, krma tedensko s tekočimi kompleksnih gnojil spomladi letos, je moj bonsai vzcvetelo in, mislim, videti nič slabši od vzhodnih mojstrov. Še vedno rastejo Bonsaj iz Forsythia in Weigela. Prvi je tudi o tem, da zacveti. O Bonsai ne smemo pozabiti niti za en dan. V nasprotnem primeru bodo vsa prizadevanja biti dolgoročna - Bonsai umrl.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com