ProSadGuru.com

Moja odkritja streptokarpusy, gloxinia in Monstera




Video: Violet. Eno krilo obrnil 11 otrok

Moja odkritja streptokarpusy, gloxinia in MonsteraPotem preberite o šote, komposta tablet, vse spomladi iščejo za njih v cvetličarni. Kot rezultat, nekaj časa kasneje pa je postal njihov obladatelem.I vesel za nekaj mesecev, sem spoznal, da je vse moje "rastočih cvet" let zaman brez teh tablet - še niso izpolnjeni najboljše zemlje za setev semena kupili. Mnogi ne kalijo v zemlji, in zdaj vsi sadike raste z drozhzhah.Semena najljubši Gesneriaceae povzpnemo skupaj, hitreje kot v zemlji raste. Nekateri listnata potaknjenci streptokarpusy v čudežnih tabletk sprošèa močne cvet stebla, in šele nato začela rasti listochki.A ene odrasle rastline, skoraj izgubila s prelivom, sem bil sposoben rešiti z rezanjem celoten koreninski sistem in posajene v vtičnico substrata tablet. Ko streptokarpusy cvetovi, rože, se je izkazalo, da je večji, kot so bili prej, in barvanje bogatejši in spodnji reženj je bila razširjena kot "predpasnik" .Esche s tabletami mi jih je uspelo rešiti sadika Pelargonium črne noge. V spomladi posadili seme v zemljo petih Raypl serije. Prispeli smo le dva, in tako je bilo prizadetih s črno nogo. Brez upanja oskubljene eno nazaj in pristal ob sadike streptokarpusy. Dva tedna kasneje, rahlo vleče rastlinice, je našel močne korenine. Pelargonium šel hitro rasti in cveteti v juliju. Zdaj te rastline potaknjenci ukoreninijo le tabletkah.Sleduyuschaya moje veselje-sadik gloxinia. Sem ga pereopylilis z gloxinia s črnimi cvetovi. In sadike razcvetela in tako obilno, da je število cvetov se približuje rekordni "mama" (cvet 42) .Letom pridobili nizozemski 13 sadik murayi različnih velikosti v enem loncu. Vleče iz lonca, je našel trdno kepo prepletenih korenin svetlobe skoraj brez zemlje. Sprva pripravljeno posodo z raztopino Alpin. Kopel pod tekočo vodo več ur skupnih korenin iseyantsy takoj čaka v raztopino. Potem posajene v zemlji "Lemon" in razprši Appin. Sadike dva meseca zamrznili. Ampak potem so novi listi na višino majhne rastlinice 5 cm, nato pa - v sredini. In samo v zadnjem primeru so se obrnili zeleno največje sadike višine 30 sm.Vesnoy obnovitvenega razpada Monstera. Zasidran elite, odrezani spodnje liste, in dolgo steblo z roko vrgel debelino. Listi so dani v motno vazo, da - v lonec, kot "grm" videti čudovito. Kar pet mesecev listi stoji v vodi, ne izginja, nato pa so bile štiri rumene, sem jih vrgel, ena pa je bila zelena. Malo kasneje, sem se odločil, da ga vrgel stran in ga potegnil iz vode in sopel - List je dal korenine! Ampak ni bil "peta" Še ena odkritje je bila pokončna bršljan (Hedera erecta). Potem ko je izvedela iz cvetličarni prodajalca, da lahko dvignejo na strop v sobi, prischipnula točke rasti in na balkon. Ločen konico takoj, in v samo dveh mesecih od poletja, je moj bršljan zrasla za 40 sm.Po okoli stebla med imajo listi nove brsti, pripravljena, da se premaknete v primeru štipa rast. Rastlina izgleda neuravnovešeno, saj v ozadju je celotno steblo prekrito z debelimi zračnimi koreninami. To je enostavno, da širi s potaknjenci. Na višini 50 cm, tako nameravajo zmanjšati uhajanje in skupaj.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com