ProSadGuru.com

Mah, kokogrunt ali šote tabletke?

Customer Feedback na tabletah šotnih: Video

Mah, kokogrunt ali šote tabletke?Vsako leto imam veliko koreninami potaknjencev. Eksperimentiranje, sem se potrudil različnih podlag in svoje izkušnje, je prišel do zaključka, da ni univerzalnega, ki je primerna za vse rastline. V večini primerov, uporabljam šotni mah, vendar to poletje je bil v trgovalni omrežju. Potem sem se odločil poskusiti šotne tablete Jiffy tablet. Nekatere rastline so se radi še bolj kot mah. Presenečen passionflower nestanovitne, je 10 dni povečala dobre korenine. Čeprav so poskusi, da bi ga vsadijo v vodi nobenega rezultata. A Hydrangea and Azalea 20 dni dala dobre korenine. V tem primeru, še rezanje azaleje posajene v mah, zato ga in uvela.

Pred nekaj leti so poskušali kalijo semena borovnice, poskusil z drugačno sestavo tal, razslojevanje - in še vedno lahko. Odločil sem se, da se širijo v tableto (azalea približala sestavo, in so borovnice sorodnike). To je takoj povečala, tudi brez razslojevanja!

Video: Kako narediti svoje roke šote (gruntosmes), za sajenje sadik !!!

Ampak tudi od mah ne bom odreči. Na primer, citrus potaknjenci ne želijo uveljavljati v tabletah, in če dajo korenine, je zelo dolg.

Pred kratkim sem uporabo in montažne podlage. Torej, to jesen navijali pušča Phlox v plast torte. Na dnu skodelice je dal pena je nato - vrtna zemlja, vermikulit plast in kokogrunta zgoraj. Coco-zemlja šotni mah včasih zamenja. Moramo se osredotočiti na to, kaj lahko kupite v trgovini.

Ko pa je mignil, opravljajo svoje podobnosti mahu in šote - mix, zaviti korenine in - v mrežo za pakiranje zelenjave. Dobri rezultati.

Ko so korenine postanejo vidni - presaditev, po odstranitvi le neto. Tako ukoreninjenje potaknjencev spomladi begonije in dalij, ki jih dosega v mini-teplichku.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com